Orai lietuvoje

16.8°
15.8°
12.1°
11.5°
11.6°
15.8°
15.9°
15.3°
15.3°
15.5°
17.8°
17.3°
17.2°
16.8°
17.1°
18.0°
14.4°
17.0°
17.7°
17.7°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Užsiimkite konkrečia praktine veikla, namų ruoša. Venkite didelių kompanijų. Kažkas gali savanaudiškiems tikslams pasinaudoti neatsargiai atskleista slapta informacija, jūsų nuoširdumu. Tikėtinos intrigos, apkalbos.


Kritiškai vertinsite savo ir artimųjų gyvenimą, veiklą, finansines galimybes. Itin rūpės mylimo asmens poreikiai, vaikų auklėjimo klausimai. Gausite kvietimą į renginį, pobūvį.


Tikriausiai uoliai kibsite į ūkinius, buitinius darbus, tvarkysite tarnybinę ar namų aplinką, rūpinsitės įvaizdžiu ir tuo tikslu dairysitės reikiamų prekių, paslaugų. Kažkuo gali nustebinti artimas žmogus.


Numatytiems darbams nepristigs jėgų ir ūpo, tačiau vakaro kontaktai vargins labiau nei tikėjotės. Nieko niekam nesistenkite įrodyti. Leiskite pasireikšti kitiems ir kiek įmanoma išlikite tolerantiški. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.


Šiandien neblogai pasidarbuosite. Popiet jau kils ūpas iš pagrindų pertvarkinėti savo namus, asmeninį gyvenimą ar spausti, kad tai darytų partneris, kiti šeimos nariai. Subtiliau elkitės su mylimu žmogumi, artimaisiais.


Gali būti, kad ruošiatės į renginį, seminarą ar pobūvį. Tai pareikalaus išlaidų, tačiau turėsite progą padaryti įspūdį patinkančiam asmeniui, publikai, įsigyti aistringą gerbėją. Saugokitės vagių ir sukčių.


Nors diena bus dalykiška, jums rūpės žaviai atrodyti, blizgėti sąmoju. Įspūdžių suteiks žinia, skambutis iš toli. Nervai gali būti įtempti dėl numatomo keblaus pokalbio.


Augs noras bendrauti, ieškoti gerbėjų, sąjungininkų, siekti populiarumo. Objektyviai įvertinkite priešininkus, jei norite lengviau pasiekti tikslą. Gali išaiškėti, ko vertas jūsų meilės ryšys ar susižavėjimo objektas, partneris.


Iki vidurdienio kūrybingai padirbėsite, originaliai suksitės iš nepatogių padėčių ir t.t. Vis dėlto tai kainuos daug jėgų, tad popiet jums jau būtinai reikės poilsio, atsiribojimo nuo nepageidaujamų trukdymų, nuo triukšmingos aplinkos.


Dėl padidėjusio jautrumo galite nervingai reaguoti į kitokį požiūrį, jūsų stiliaus ir skonio kritiką. Nors aplinkinių dėmesio jums netrūks, tačiau jausitės nekaip, jeigu jo nesulauksite iš asmens, kurio negalite pamiršti.


Jums teks nepabijoti verslo naujovių, šiokios tokios rizikos, slaptumo, antraip jus pralenks konkurentai. Kaip bebūtų, turite šansų pasipelnyti, įsigyti ieškomą daiktą. Išlaidaudami jauskite saiką.


Būsite pašėlę, kūrybingi, originalūs. Apsukriai tvarkysite verslo reikalus, pasireikšite tose srityse, kur reikalinga kompetencija, iškalba. Į svečius gali atvykti žmogus iš užsienio. Arba patys ruošitės kelionei.

Žurnalų naujienos

01LaimėPrie kavospatarimu virs^40CD9B77D725BAB86CA2B1BE9EA674A359989091C43D5A397F^pimgpsh_fullsize_distrmed virselisMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt