Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Jurbarkas

8.7°
9.1°
7.6°
5.4°
6.3°
7.7°
7.7°
8.3°
8.9°
8.1°
8.2°
7.4°
7.1°
7.4°
8.0°
8.4°
7.9°
8.8°
8.9°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Skęsite romantiškose svajonėse ir meilės abejonėse. Planuojama avantiūra gali nepavykti, sumanytos priemonės nebus veiksmingos ir nenuves į tikslą. Tačiau ši diena turėtų padovanoti kūrybinį įkvėpimą, džiaugsmo per vaikus.


Stenkitės išlaikyti normalią nuotaiką, nesusierzinti, jei kažkas vyks ne taip sklandžiai, kaip tikėjotės. Jeigu pasirodys, kad kažkas jūsų ne tik nemyli, bet ir nepakankamai gerbia, neverta pulti į neviltį. Situacija greitai gali pasikeisti.


Galbūt paaštrės nuosavybės, pinigų ar turto dalybų klausimai. Tačiau galite sulaukti sėkmės moksle, žinios iš toli ar svarbaus svečio.


Tikėtinos audringos peripetijos. Gali užvirti kova dėl meilės objekto ar turto, pasipelnymo, įtakos sferų. Kažką "išpešite" savo naudai. Tačiau kitą žmogų galite įstumti į keblią padėtį. Įvertinkite galimas savo elgesio pasekmes.


Kažką idealizuosite, projektuosite ateitį, svajosite apie pilnesnę kišenę, tolimą kelionę. Gali pavykti su projektu, kelione, mokslu susijęs reikalas. Tačiau su patinkančiu žmogumi tikriausiai nesiseks labiau suartėti.


Būsite emocionalūs ir jausmingi. Užplūs kankinamų jausmų ir troškimų bangos. Energingai atakuosite priešingą lytį, reikalausite dėmesio, konkrečių žingsnių. Turbūt dėl kažko susitarsite, jei sugebėsite įtikinti savo ketinimų rimtumu.


Tai gali būti įdomių kontaktų diena. Suintriguos pažįstamo asmens pasiūlymas. Tai jums gali reikšti naujos karjeros pradžią arba veiksmingą pagalbą dėl aktualaus reikalo. Jeigu darotės sveikatos tyrimus, rezultatai gali sukelti nerimo.


Šiandien svarbu nepersidirbti. Apribokite bendravimą, venkite nervinės įtampos, triukšmo. Perleiskite iniciatyvą kolegoms, partneriams - jie puikiai jus pavaduos ir papildys. Tikėtina, kad jų pastangos ir jums išeis į naudą.


Dėmesio pareikalaus pinigų, turto reikalai. Galbūt teks su kažkuo dalytis įtakos sferas, turtą, kapitalą arba rūpintis nuoma, tiekimu. Galite nemažai laimėti.


Tikriausiai nepritrūks jėgų, energijos laiku ir nepriekaištingai įvykdyti prisiimtą įsipareigojimą. O tai reiškia, kad būsite puikiai įvertinti ir sustiprinsite savo padėtį, pasijusite galingesni, turtingesni. Kažkam padarysite įspūdį.


Būsite nusiteikę aktyviems veiksmams. Rūpės išgirsti dominančio asmens požiūrį, įvertinti savo ir artimo žmogaus galimybes. Gali būti, kad atsiras prošvaisčių dėl susikomplikavusio reikalo. Tikėtinas vertingas patarimas.


Šiandien svarbu išlikti santūriems, jeigu šeimyniniai ar meilės reikalai klostysis ne visai taip, kaip buvote suplanavę. Nusimato įdomus renginys, perspektyvios pažintys. Su įtakingu asmeniu galite susitarti dėl svarbaus reikalo.

Žurnalų naujienos

01LaimėPrie_kavos_2017_Nr17patarimu virs^40CD9B77D725BAB86CA2B1BE9EA674A359989091C43D5A397F^pimgpsh_fullsize_distrmed virselisMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt