Orai lietuvoje

-1.0°
-1.8°
3.4°
3.2°
3.1°
0.3°
0.6°
0.3°
0.4°
-0.1°
0.9°
1.0°
0.4°
-0.5°
-0.8°
-0.4°
1.1°
-1.6°
-3.0°
-3.0°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Tikriausiai suprasite, kas jums trukdo žengti pirmyn, ko turite atsisakyti ar neatsisakyti dėl savo gerovės. Derėtų susitelkti ties vienu tikslu. Jeigu įmanoma, užbaikite verslo ar turtinės problemos sprendimą.


Santykiai su artimos aplinkos žmonėmis nebus patys geriausi. Gali būti, kad kažkam iš jų bus nelengva, o jūs nenorėsite tuo patikėti, padėti. Gali būti, kad neadekvačiai reaguosite į apkalbas ir pan.


Šiandien kontroliuokite savo emocijas, antraip diena bus prasta. Nelengva bus išlikti objektyviems, priimti racionalius sprendimus. Pasitikrinkite finansinius dokumentus, mokesčių reikalus.


Artimų žmonių, vaikų poreikiai augs lyg ant mielių. Jums taip pat norėsis paišlaidauti, palepinti save ir artimuosius. Pasistenkite, kad tai per daug nekainuotų. Tramdykite ir kitus geismus, polinkį rizikuoti, lengvabūdiškai elgtis.


Šiandien pasižymėsite stipriais, bet kontroliuojamais jausmais. Gali atsirasti papildomų rūpesčių, susijusių su šeima, buitimi, pinigais. Turbūt ką nors pirksite vaikams ar mylimam žmogui. Labiau tausokite savo sveikatą.


Galite pajusti, kad nebesusikalbate ar nebenorite toleruoti kai kurių asmenų elgesio, pažiūrų. Arba kad norėtumėte keisti aplinką, gyvenimo būdą. Galima šeimyninė krizė. Neskubėkite apsispręsti - greitai viskas atrodys kitaip.


Tikriausiai graušitės dėl dalykų, kurių negalite pakeisti. Diena bus geresnė, jei neakcentuosite tamsiųjų gyvenimo pusių ir nebūsite pernelyg kategoriški. Venkite tvarkyti tokius reikalus, kurie jums atrodo nemalonūs ir nenaudingi.


Šiandien daug ką dramatinsite, išpūsite iki siaubingų grėsmių. Nerimą kels finansiniai įsipareigojimai. Nuodugniai apmąstykite savo planus, tikslus, o jei reikia - pasitarkite su patyrusiais žinovais. Kai kuriuos sprendimus pravartu atidėti.


Regis, laukiate žinių iš toli arba iš mokymo įstaigos, oficialios institucijos. Kažko išties sulauksite. Jeigu norite dėl ko nors susitarti, tarkitės ryte. Popiet venkite viešų pareiškimų, nes nebūsite nei suprasti, nei gerai įvertinti.


Tikėtinas protekcijų ieškojimas ar teikimas, susidomėjimas abejotinais projektais. Jums didelę įtaką darys aplinkiniai. Pasistenkite daugiau remtis savo samprotavimais. Ne visi pasiūlymai bus vertingi - mokėkite atsirinkti.


Gali būti, kad lankysite ligonį, kalinį, teiksite labdarą arba pagalbos prireiks artimam žmogui. Popiet reikėtų vengti intensyvaus bendravimo, masinių susibūrimų. Taip lengviau išvengsite galimų incidentų, nemalonumų.


Būsite labai jautrūs, emociškai pažeidžiami. Venkite emocionalių scenų ir keblių pokalbių. Būkite atidūs su buitine ir kitokia įranga, technika, nepamirškite laiku jos išjungti, patikrinti, išvalyti, kitaip galimi gedimai.

Žurnalų naujienos

Prie kavos horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie kavosPatarimai_nr1_virselisBureja_2017_01MedicinaMamai ir vaikuiIdėjos namamsvirselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt