Orai lietuvoje

8.1°
8.3°
6.5°
7.4°
6.3°
6.3°
6.7°
9.3°
9.3°
9.5°
9.8°
9.0°
8.4°
8.3°
8.7°
9.7°
7.4°
10.5°
12.8°
12.8°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Skubate užbėgti įvykiams už akių, tačiau ką nors nauja pasiekus paaiškės, kad kažkas sena ir patikima gali išnykti. Kita vertus, jei patys sąmoningai kai ką paleisite, užmiršite, atsisakysite, išvengsite nemalonių staigmenų. Būkite apdairūs tvarkydami finansinius reikalus. Neskubėkite įsimylėti.


Jei jausite nerimą ar būsite nervingi, ko gero, slegia kas nors iš praeities. Pasistenkite susitaikyti su tuo, kas jau įvyko, ir būtinai prisiminkite tas akimirkas, kai buvote laimingi. Šiandien nesiimkite nieko nauja ar svarbaus. Pailsėkite, jūsų dar laukia geros permainos.


Ar verta vytis vaivorykštę? Kartais reikia ko nors atsisakyti, kai ką asmeniškai svarbaus paaukoti. Vis dėlto ši diena, nors įtempta, gana sėkminga, ypač skubiems reikalams tvarkyti, jų jums nereikėtų atidėti net rytdienai.


Daug rūpesčių dėl išsigalvotų dalykų ir nepakankamas dėmesys tam, kam išties reikia. Kritiškiau vertinkite savo poreikius ir išlaidas. Gauti finansiniai, verslo, veiklos pasiūlymai bus pelningi, tačiau šiandien nederėtų įsipareigoti.


Tai puiki diena, jeigu atsispirsite pagundai ginčytis, atsikirsti piktuoju. Niekam nelinkėkite ko nors bloga. Būsite darbingi, kūrybingi, tad verta imtis sunkių, atsakingų darbų. Į meilės intrigas nesivelkite.


Gali stigti objektyvumo, deja, situaciją būsite linkę vertinti tik iš savo pozicijų, vidinių poreikių. Būkite atlaidūs, kad nieko neužgautumėte, neįžeistumėte. Nebloga diena dirbti su informacija, ypač konfidencialia.


Sąlygiškai geras laikas, kai verta pamėginti užbėgti įvykiams už akių. Esamas problemas, susikaupusius darbus atlikite šiandien, kad rytoj nebereikėtų skubėti ir nervintis.


Neįsitempkite, nors aplinkiniai gali imti priekabiauti, nurodinėti, kritikuoti, mokyti. Nepraraskite pasitikėjimo savimi ir savo sugebėjimais. Būkite itin atidūs savo veiklos kokybei ir saugumo taisyklėms dirbdami ne tik darbe, bet ir namuose.


Nurimkite, nemanykite, kad nėra išeities iš situacijos, į kurią dabar patekote, ji atsiras, bet vėliau. Kol kas ieškokite kompromisų, dažniau nusileiskite, ypač artimiesiems, ir nieko nedarykite supykę.


Problemiškas metas. Jūsų galimybės kol kas apribotos, todėl negaiškite laiko mėgindami įveikti kliūtis, užsiimkite tuo, kas savaime išeina. Atidėkite savo rūpesčius: poryt būsite energingesni ir sugebėsite atsigriebti už kelias dienas.


Sėkminga diena. Tinkamas metas konsultuotis su teisininku. Ginkite savo interesus, saugokite turimas pozicijas tiek darbe, tiek namuose. Neleiskite niekam kištis į jūsų reikalus bei asmeninį gyvenimą.


Būkite atkaklūs, tačiau neverta nieko siekti piktuoju, demonstruoti geležinės valios. Verčiau parodykite aplinkiniams, kad esate pasirengę deryboms, nuolaidoms. Galite susidurti su vadovo ar klientų nepasitenkinimu, nepasitikėjimu, todėl pasistenkite, kad jūsų atliktų darbų kokybė būtų nepriekaištinga.

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiI_virselis_nr.17__10 cm, rgbMoters_patarimai_2018_Nr4Bureja_2018_nr5Prie_kavos_Sveikata_2018_Nr5Mamai ir vaikui 2018 nr2 - virselisIdėjos namamsMagija Virselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

  „Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

  Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

  Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt