Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Raseiniai

22.1°
21.1°
21.4°
20.1°
20.6°
20.8°
22.1°
22.2°
21.7°
21.9°
21.3°
20.8°
19.9°
20.3°
21.3°
20.9°
20.5°
20.6°
19.7°
19.7°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Tikėtinas pokalbis, iš kurio paaiškės, kokia kryptimi turite pasukti gyvenimo vairą, kur ir kuo pasirūpinti. Geros patarėjos bus jautrios moterys. Visiškai įmanoma, kad reikalinga parama ateis lengviau, nei galite įsivaizduoti.


Jums nestigs pasitikėjimo savimi, o ir aplinkiniams atrodys, kad protingai mąstote, tinkamai planuojate reikalus. Svarbu, kad dalykinė iniciatyva tuoj pat neišblėstų, juolab kad iš mažo grūdelio gali išaugti didelis medis.


Šiandien galite pajusti, koks svarbus jums yra populiarumas, kolektyvo nuomonė. Pasijusite stipresni, svarbesni. Šauniai praleisite vakarą, jei sudalyvausite visuomeniniame renginyje, susitiksite su draugų kompanija.


Šiandien galite pajusti tam tikrą izoliaciją, nors galbūt ir norėsis bendrauti, atvirauti. Tai ypač tikėtina, jeigu sunegaluosite ar netaktiškai paliežuvausite. Apskritai geriausia būtų kol kas niekur aktyviai nesikišti, pabūti stebėtojais.


Svarbių įvykių kažin ar bus arba jie vyks kažkur jūsų pašonėje. Vidinės nuojautos labai gerai diktuos, ką turite daryti, sakyti, kad būtumėte teisūs ir nepakenktumėte nei sau, nei kitiems.


Gana rami, harmoninga diena. Galimos naujienos, jei esate suinteresuoti kokiais nors būdais papildyti išsekusį pajamų šaltinį. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su verslu, kreditavimu.


Tikėtina, kad kažkur važiuosite, rūpinsitės komerciniais, transporto, ryšių reikalais. Galite sulaukti svečio iš giminių arba susitikimo pageidaus iš toli grįžęs draugas. Tai jūsų nenuvils, bus įdomu išgirsti kitokias mintis, įspūdžius.


Pasistenkite sutvarkyti tuos su namais susijusius reikalus, kurių susikaupė per ilgą laiką. Pasitelkite į pagalbą artimuosius. Gali kilti pagrįstas noras peržiūrėti šeimos biudžetą. Vakarą praleiskite su šeima taip, kad visiems būtų jauku.


Gali būti, kad visos mintys suksis apie asmenį, kuriam puoselėjate aistringus jausmus. Tikriausiai pavyks susiorganizuoti sau ką nors malonaus, atgaivinti sielą, paganyti akis. Tiktų imtis ir meninės kūrybos.


Palankus metas kibti į veiklą. Yra tikimybė, kad jūsų kišenė pradės pilnėti. Pajusite poreikį daug ką keisti savyje, darbe ar savo aplinkoje. Galbūt pradėsite sportuoti, atliksite grožio, sveikatos profilaktines procedūras.


Gana emocionali diena. Jei esate kūrybingi ir aktyvūs, sugebėsite rasti išeitį iš bet kokios situacijos, rasti pagalbininkų. Tačiau galima nesunkiai įgyti ir konkurentų. Pasistenkite juos paversti draugais, kol tai įmanoma.


Tikriausiai būsite išradingi, panaudodami brokuotus ar padėvėtus daiktus, detales. Pats metas atsikratyti žalingo įpročio, apsikuopti savo aplinkoje.

Žurnalų naujienos

01Laimėkava_2017_nr26 virselisI_virselis_Moters patarimai_nr7_rgb_10cmbureja_nr7 virselismedicina nr7_virsasI_virselis_Mamai ir vaikui_Nr3.inddIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt