Orai lietuvoje

7.4°
5.1°
6.0°
4.8°
5.1°
4.7°
6.2°
8.4°
8.4°
8.1°
4.9°
3.9°
3.2°
3.1°
3.6°
5.7°
5.1°
7.6°
7.4°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Būsite gana pasyvūs, nelinkę savarankiškai veikti, rodyti iniciatyvos. Vis dėlto neatidėliokite buitinių, ūkinių, techninių problemų sprendimo, ypač šiandien, nes artimieji bus linkę jums padėti.


Netikėti įvykiai, kontaktai stimuliuos jūsų ypatingus polėkius ar neatskleistus gabumus. Suliepsnosite kūrybine ugnimi arba aistringa meile. Tikėtina, kad savo pasiekimais ar išradingumu nudžiugins vaikai.


Jei tik netingėsite, šiandien nudirbsite nemažai darbų, įveiksite trukdžiusias kliūtis. Nemaža tikimybė, kad jums teks tikrintis sveikatą, darytis tyrimus, arba atsiimti jų atsakymus, vykti į paskirtas procedūras.


Juridiniai keblumai, jei tokių yra, turėtų būti sprendžiami be atidėliojimų iš jūsų pusės. Ši diena tam gana palanki. Gali būti, kad svarbūs jums santykiai peržengs dalykines ribas ir pakryps romantiška linkme.


Diena tinkama paveldėjimo, investicijų, organizaciniams reikalams tvarkyti. Galbūt sulauksite pažadų, susijusių su paskola, kompensacija. Galite atgauti įsisenėjusią skolą.


Ši diena tinkama pristatyti kūrybinius ir mokslinius projektus, megzti tarptautinius ryšius. Pažintys su užsieniečiais, įtakingais asmenimis gali atnešti ir naudos, ir įspūdžių. Tiktų tartis dėl bendros veiklos ar studijų, stažuotės.


Vargu ar išvengsite emocinės įtampos, jeigu teks tvarkyti oficialius reikalus, dokumentus. Kaip bebūtų, kuo greičiau atliksite tai, kas būtina, tuo greičiau ateis pasididžiavimas savimi ir pasitenkinimas dėl nepriekaištingai atlikto darbo.


Galite turėti reikalų su visuomeninėmis organizacijomis, bendraminčiais, draugais iš senų laikų. Jeigu norite daugiau pasiekti, į savo veiklą, projektus įtraukite tuos, kuriais pasitikite.


Šiandien jums nekaip seksis praktiniai darbai. Labiau tiktų ką nors teoriškai apmąstyti, paskaityti, užsiimti menine ar intelektine kūryba. Jeigu domitės, galite pasinerti į dvasinius ieškojimus ir galbūt patirti nepaprastų įspūdžių.


Tai bus emocinio polėkio bei energijos kupina diena. Produktyviai pasidarbuosite ir darbe, ir namų ūkyje. Be to, nusimato smagių akimirkų. Galimas džiuginamas susitikimas, naudinga sutartis.


Šiandien tiktų aptarti piniginius reikalus, derėtis, sudaryti komercines, tiekimo, nuomos sutartis, prekiauti, kurti ar plėsti verslą. Konkrečios pastangos turėtų duoti apčiuopiamus rezultatus, vienokios ar kitokios naudos.


Dėl pageidaujamų santykių užuomazgos arba atsinaujinimo pajausite pagyvėjimą, energijos antplūdį. Šiandien jums ypač norėsis bendrauti, būti informuotiems ir turintiems ką pasakyti kitiems. Seksis ko nors mokytis ir mokyti.

Žurnalų naujienos

Prie kavos horoskopaiBūrėjos horoskopaiVirselisMoters patarimaiBūrėjaMedicinaMamai ir vaikuiIdėjos namamsvirselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt