Orai lietuvoje

3.9°
3.7°
4.0°
4.8°
4.3°
0.7°
1.5°
2.7°
2.6°
3.0°
1.2°
0.6°
0.8°
1.3°
1.5°
2.3°
1.7°
4.4°
4.6°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Iki pavakarių palankus metas daugumai veiklos sričių. Tiktų aiškintis atsakomybės, pareigų klausimus, sudaryti sutartis, tvarkyti su korespondencija, ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus.


Panašu, kad labiau susirūpinsite savo kvalifikacija, autoritetu. Įtakingi pažįstami ir partneriai neatsisakys jūsų paremti, jeigu prireiks jų palaikymo. Tik turėkite omeny, kad teks atsilyginti. Pasistenkite, kad jumis nebūtų manipuliuojama.


Šiandieną būsite rimtai nusiteikę rizikuoti, siekti tikslo. Gali padėti įtakingas gerbėjas. Galite sužinoti kažką nauja apie savo vaikus ar mylimą asmenį. Tikėtinas dviprasmiškas pasiūlymas, seksualinė pagunda.


Nekreipkite dėmesio į vieną kitą nedraugišką repliką, drąsiai ginkite savo poziciją, jeigu jaučiatės teisūs. Turėtų pavykti susitarti dėl dalykinio reikalo. Neatidėliokite sveikatos tyrimo, reikalingų procedūrų, jei tai aktualu.


Šiandien ypač svarbu bus tinkamai bendrauti su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera, autoritetas. Pravartu tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo, derinti interesus, finansinius išteklius.


Šiandien galite daug nuveikti, ypač srityse, susijusiose su komercija, draudimu, bankininkyste. Aktyvūs būsite ne tik versle, bet ir politikoje. Dėl savų interesų bei naudos būsite nusiteikę rimtai pasistengti.


Pajusite savyje daugiau ryžto, optimizmo, kils naujų sumanymų. Tai gali būti rimtų darbų diena. Ji tinkama ir organizacinei, mokslinei veiklai. Tikėtini susitikimai su svarbiais veikėjais, įžymybėmis. Venkite piktnaudžiauti svaigalais.


Ramybės neduos neišspręsti profesiniai, finansiniai klausimai. Neoficialūs pokalbiai su svarbiais žmonėmis ar kitokios kultūros užsieniečiais gali pakurstyti jūsų smalsumą. Galbūt netikėtai gausite atsakymus į tai, kas atrodė neaišku ir tolima.


Šiandien netrūks darbų bei noro jų imtis. Galbūt pirksite ar remontuosite techniką, teiksite ar imsite interviu. Palankus metas oficialiems ir neoficialiems susitikimams, užmegzti ryšius. Tik aklai nerizikuokite savo gerove.


Kursite praturtėjimo arba gerovės stabilizavimo planus, puoselėsite meilės viltis, kurios išties nėra tuščios. Galite išgirsti gandus, žadančius sėkmę. Kita vertus, yra pavojus, kad aplinkiniai sužinos ne itin garbingą jūsų paslaptį.


Jūsų aktyvumas pataikys į tikslą, jei nebus paremtas grynai savanaudiškais kėslais. Galite tikėtis kolegų paramos, palankaus vadovų požiūrio. Didelė tikimybė, kad turėsite šansą įsidarbinti, sudaryti naudingą kontraktą.


Nersitės iš kailio, tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Tikėtinas pelningas sandoris, puikus pirkinys. Laukia sėkmė ir derybose, bet saugokitės sukčiavimų ar aferų. Nusimato šaunus renginys, pasimatymas.

Žurnalų naujienos

01Būrėjos horoskopaiPrie_kavos_2017_Nr17PatarimaiBūrėjamed virselisMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt