Orai lietuvoje

-5.8°
-6.4°
-5.5°
-2.9°
-5.4°
-7.5°
-6.7°
-5.8°
-5.8°
-5.9°
-6.9°
-7.5°
-7.8°
-7.9°
-6.9°
-6.5°
-7.1°
-5.9°
-5.9°
-5.9°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Nesistenkite susigrąžinti to, kas prarasta, nesivaikykite nerealių dalykų, neišgalvokite nesamų jausmų. Verčiau žvelkite į priekį, ieškokite tikrų kelių. Jeigu yra galimybė, kreipkitės į institucijas, asmenis, kurie padėtų išspręsti aktualias problemas.


Labai intensyvi diena, nė minutėlės atokvėpio. Nusimato diskusijos, renginiai, pristatymai. Regis, gausiai pasisemsite įspūdžių ir informacijos, seksis sudaryti sutartis, spręsti organizacinius klausimus.


Tyliai, ramiai ruoškitės tam, ko norėtumėte. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, blaiviai įvertinti santykius su kitais žmonėmis. Po vidurdienio sumažės energijos, gali pablogėti savijauta, labiau gresia peršalimai.


Šiandieną atrodysite keistai atsipalaidavę, aptingę. Galbūt niekur nereikės skubėti, o gal aplinkybės stabdys tempus. Daugiau progų pasireikšti turės menininkai, grožio puoselėtojai, nors ir pastariesiems nepavyks išvengti priekabios kritikos.


Kad skubiau sutvarkytumėte svarbų reikalą, teks pakrapštyti piniginę arba pasitelkti gražbylystės talentą. Popiet vis labiau norėsis komforto, nedidelių pramogų. Galite nusipirkti naują stilingą rūbą ar papuošalą.


Tikriausiai turėsite kontaktų su žiniasklaida arba šiaip būsite smalsesni nei paprastai, nusiteikę ir paplepėti, ir kitų paklausyti. Per ilgu liežuviu galite kiek pakenkti savo įvaizdžiui. Būtinas ypatingas atsargumas kelyje.


Regis, daug minčių, emocijų, idėjų sukels perskaitytos publikacijos, išgirstos naujienos ar dominančio asmens pasiūlymas. Popiet užplūs nerimastingi prisiminimai, bus sunku susikaupti konkrečiai veiklai. Galite iškrėsti kvailystę.


Prieštaringa diena. Dirbti nesinorės, tačiau smagesniems užsiėmimams energijos nestokosite. Jeigu dalyvausite prašmatniame renginyje, neišvengsite apkalbų. Skonio ir subtilumo stoka bus itin pastebima.


Iki pietų galite nemažai nuveikti ir gera nuotaika džiuginti aplinkinius. Tačiau vėliau pasijusite išsisėmę, gali pablogėti savijauta. Jeigu pakeisite veiklos pobūdį ir imsitės to, kam jaučiate įkvėpimą, energijos vėl atsiras.


Darbai sklandžiai seksis iki pietų. Vėliau ims rūpėti tarpasmeniniai santykiai. Jus gali suintriguoti priešingos lyties atstovas. Vis dėlto komplimentais, pagyromis neverta tikėti, nes jau kitas rytas gali parodyti, kad ne viskas tikra.


Tikriausiai jums pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo, tačiau tai gali kainuoti. Asmeniniame gyvenime nusimato permainos, jei leisitės į aistringus nuotykius. Neignoruokite antrosios pusės poreikių ir prašymų.


Jėgų neturėtų pritrūkti, užsidegimo, ryžto - taip pat. Viskas planingai judės pirmyn, darbai ims įsibėgėti. Galima tikėtis konkrečių susitarimų. Bus naujienų, jei jums aktualūs mokslo, kultūros, finansų arba su užsieniu susiję reikalai.

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiI_virselis_Prie kavos_'18, nr3_10cm, RGBMoters patarimaiBurejaSveikataMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

  „Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.…

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

  Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau. Pagrindinė…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt