Orai lietuvoje

1.9°
0.1°
2.3°
5.0°
3.4°
1.9°
1.7°
2.4°
2.2°
2.1°
1.2°
0.9°
0.4°
0.9°
0.9°
0.0°
1.5°
1.5°
1.4°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Regis, toliau plėtosite anksčiau sumanytą veiklą. Iš solidaus žmogaus ar kito patikimo šaltinio gauta informacija gali padėti pagerinti aktualius reikalus. Tai geras laikas įsibėgėjimui, jeigu esate parengę konkretų planą.


Jums seksis tvarkyti reikalus, susijusius su visuomenine veikla, sportu, užsieniu, kultūra. Gali nustebinti ar nudžiuginti pažįstamo žmogaus pasiūlymas, įvertinimas.


Jums gali būti per sunku ką nors aktyviai veikti. Pagalvokite, kaip galėtumėte suderinti veiklą su poilsiu, rasti laiko ir ramių būdų maloniai atsipalaiduoti. Regis, jums labai rūpės paneigti ar išsklaidyti kažkokias paskalas.


Puikus metas pasižmonėti, skirti pasimatymus. Didelė dalis pažadų, pasiūlymų pasirodys realiai įgyvendinami. Kažkoks susitikimas gali būti ne tik intriguojantis, bet ir reikšmingas ateičiai.


Dėl nelauktų galimybių gali pavykti įveikti kažkokią krizę, nepasitikėjimą savimi ar kuo nors kitu. Gali subręsti sprendimas, turėsiantis įtakos jūsų materialinei padėčiai.


Gana gaivi ir sėkminga diena. Galimas didesnis polėkis ir gebėjimas pajusti ateities pulsą. Galbūt patikimo asmens kritika ar pagyrimas atvers jums akis ir dėl to pagaliau pasirinksite tinkamą kryptį.


Galbūt kils ūpas kažką pirkti, išsinuomoti, padaryti staigmeną kolegoms ar artimiesiems. Gali kilti idėjų, susijusių su įmone, verslu ar savo ūkio, namų pertvarkymu, remontu, komfortu, dizainu.


Šiandien palanku konsultuotis aktualiais klausimais, pristatyti kūrybinius projektus, dalyvauti žaidimuose, konkursuose. Galimos žaismingos situacijos, intriguojantys pasimatymai.


Šiandien užsiimkite įprastais darbais, o dėl naujovių, rimtų pertvarkymų ramiai tarkitės su verslo partneriais, šeimos nariais. Tiktų pasiremontuoti būstą, buitinę techniką ar ją įsigyti, jeigu tai yra suplanuota.


Nebloga diena romantiškiems pasimatymams, bendravimui su užsieniečiais, įtakingais veikėjais. Ši tą gero galite nuveikti jus dominančio žmogaus labui. Kalbos suksis apie tolimas keliones, įdomias pažintis.


Tai bus veikli diena, jeigu užsiimate verslu. Nebus sunku susitarti dėl finansavimo, dėl kurio jau buvote pradėję kažką daryti. Palanku sudaryti draudimo sutartį, ieškoti vienokios ar kitokios paramos.


Netikėti pašnekesiai su nepažįstamais žmonėmis gali pamėtėti neblogų idėjų. Vertėtų skirti laiko žinių gilinimui, akiračio plėtimui. Tikriausiai nuotaika labai pagerės, jei atsiras galimybė pakeisti aplinką, užsiėmimą.

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie kavosMoters patarimaiBūrėja^7A9818AC6F41D4492AA27FC4BD8E55F43F2291E1359EB43B0E^pimgpsh_fullsize_distrMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

  „Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.…

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt