Orai lietuvoje

-5.9°
-9.8°
-0.2°
-0.7°
-1.1°
-7.8°
-6.9°
-6.1°
-6.1°
-5.8°
-7.4°
-8.0°
-9.1°
-8.5°
-7.9°
-7.4°
-4.4°
-9.7°
-12.0°
-12.0°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Įmanomas pripažinimas, išpopuliarėjimas. Galite gauti gera lemiančių žinių iš toli. Svarbus renginys arba kelionė žada ypatingas pažintis. Vis dėlto teks nemažai paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus.


Jeigu mokate organizuoti savo darbą ir efektyviai pasinaudoti kitų paslaugumu, daug laimėsite. Galite gauti žinią, susijusią su darbu, verslu. Tikėtina šauni pažintis, malonus nuotykis.


Šiandieną jums pavyks išnarplioti painų savo jausmų bei išgyvenimų kamuolį, arba atkleisti dominančio asmens paslaptis. Pagaliau galite įkūnyti seną sumanymą. Puikiai seksis meno žmonėms, medikams, dvasininkams, mistikams.


Gera diena dairytis pagalbininkų, rėmėjų ir pasitelkti juos bendram tikslui. Galbūt susidomėsite neįprasta verslo sfera. Sėkmės galima tikėtis srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, interjeru. Būsite linkę pataikauti savo ir artimųjų užgaidoms.


Nebloga diena nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, prekybai, stambiems pirkiniams, deryboms dėl atlygio, komercinių sutarčių. Galbūt su verslo partnerio ar mylimo žmogaus pagalba priimsite svarbų sprendimą.


Nebloga diena įvairioms išvykoms, pasitarimams, deryboms. Tikėtinas komercinis susitarimas, geras interviu, naudinga informacija per reklamą, artimus žmones.


Šiandien jums labiausiai rūpės nuosavas šeiminis lizdelis, meilės ir partnerystės perspektyvos. Gali būti nutarta kurti šeimą, tuoktis, susilaukti vaikų, įsigyti nekilnojamojo turto ar pan.


Būsite gerai nusiteikę, nestigs išradingumo, kūrybinio įkvėpimo, romantiško polėkio. Pasitaikys įdomių ir protingų pašnekovų. Tikėtinos malonios pagundos. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, pasimatymą.


Galite tikėtis sėkmės konkrečioje veikloje, sporte, komandiruotėje, ieškant darbo. Tačiau pirmiausia atkreipkite dėmesį į tvarką darbo vietoje ir asmeninį įvaizdį. Šie dalykai šiandien gali itin daug lemti.


Šis metas palankus ir darbui, ir meilei. Sulauksite aktualių žinių, naujienų arba patys daug kam skambinsite, informuosite, rašysite. Nusimato reikšminga iniciatyva, parama iš dalykinių partnerių pusės.


Būsite seksualūs, psichologiškai įžvalgūs. Galbūt mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį. Išties palanku derėtis, tartis dėl verslo bei projektų finansavimo, mokesčių, skolų, dokumentų. Jeigu nuoširdžiai kreipsitės pagalbos, nebūsite nuvilti.


Neblogai seksis administruoti, reguliuoti reikalus, susijusius su kultūra, išsilavinimu, užsieniu, teismais. Yra vilties, kad pagaliau konkrečiai išsispręs bendradarbiavimo, juridinės atsakomybės, publikacijos ar mokslinio darbo klausimas.

Žurnalų naujienos

Prie kavos horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie kavosPatarimai_nr1_virselisBureja_2017_01medicina_virselis_2017_nr1Mamai ir vaikuiIdėjos namamsvirselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt