Orai lietuvoje

6.7°
6.6°
6.7°
5.1°
6.1°
6.6°
7.4°
8.4°
7.6°
8.4°
5.5°
4.8°
6.8°
6.0°
5.9°
5.5°
6.5°
6.9°
6.9°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Tai gali būti sėkminga diena, jeigu viską darysite pagal planą, pasitikėdami savimi ir nesiblaškydami. Tuomet vakare jau galėsite įvertinti rezultatus. Kreipkitės į specialistus, jei tai gali padėti tiksliau ir operatyviau atlikti aktualią užduotį ar darbą.


Šios dienos vibracijos turbūt veiks raminamai, jeigu laukiate atlygio už darbą, paslaugą ar pan. Jūs turbūt ir gausite jį arba konkretų pažadą, kontraktą. Tai gali būti ir pirmoji diena naujame darbe, kuriamo verslo pradžia ir kt.


Gali būti, kad šiandien gausite daug informacijos, kuri jums aktuali, teiksite interviu ar laikysite egzaminą. Gali nudžiuginti pokalbis ar susitikimas su senu draugu ar giminaičiu. Vakarą skirkite šeimai, neieškokite laimės už namų sienų.


Šiandien būsite jautresni tiems, kurie šalia jūsų, artimiems žmonėms. Ne tik protu, o ir širdimi suvoksite, kad šeima - svarbiausia. Bus nesunku pasirūpinti silpnesniais, buitinėmis smulkmenomis. Vakarą skirkite meilei, vaikams, sportui.


Jums šiandien nesunkiai seksis rasti bendrą kalbą su vaikais ir kūrybinio tipo žmonėmis, daryti įspūdį publikai ir gerbėjams. Netgi meilės toli ieškoti nereikės, jeigu esate pasirengę įsileisti ją į savo širdį.


Nebloga diena darbo pokalbiams, konkursams. O jeigu norite pasigerinti išvaizdą, pradėti sportuoti, lankyti sveikatos ar grožio procedūras, pats metas startuoti šia prasme.


Šiandien palanku spręsti tarpininkavimo, juridinius, finansinius klausimus. Bet dar labiau jums turėtų rūpėti santykiai su priešinga lytimi, erotika, meilė, seksas. Regis, nesunkiai gausite tai, ko trokštate, jei tik norai nėra nerealūs.


Ši diena palanki tvarkyti finansinius reikalus, kažką dalintis, skirstyti pagal įdirbį ar nuopelnus, sudaryti kreditavimo, draudimo, paveldėjimo sutartis ir t. t. Jei norite ką nors rekonstruoti, jau dabar aiškinkitės, planuokite, skaičiuokite.


Jums šiandien bus įdomu išgirsti nepažįstamų žmonių nuomonę, pafilosofuoti, padiskutuoti su plataus akiračio veikėjais, specialistais, teisininkais ir pan. Neblogai seksis reikštis moksle, žiniasklaidoje. Galima intriguojama pažintis.


Šiandien gerai jausitės dirbdami ir netgi dalyvaudami oficialiuose priėmimuose ar pokalbiuose arba tai organizuodami. Seksis ir politikos srityje. Regis, niekas jūsų nedrįs priskirti prie tinginių. Vakaras tinkamas susitikimams su draugais.


Šiandien gerus jausmus žadins draugai, simpatijos ir būsite labiau linkę pastebėti jų pozityvias savybes. Vis dėlto vakare jau norėsis nuo visų atsiriboti. Pabūti pačiam su savimi atrodys geriausia. Gal net miegoti įsirangysite anksčiau nei įprasta.


Šiandien turėtumėte būti ramūs lyg avinėliai. Galbūt tas atsipalaidavimas ne itin natūralus ir tokie pasyvūs esate dėl energijos stygiaus, svaigalų, vaistų ar kt. O gal tai tarsi tyla prieš audrą ir rytoj bandysite atsigriebti.

Žurnalų naujienos

01Būrėjos horoskopaiPrie_kavos_2017_nr16 virselisPatarimaiBūrėjamed virselisMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt