Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Rokiškis

17.1°
16.1°
17.6°
15.7°
17.2°
16.1°
16.7°
17.0°
17.0°
17.1°
16.8°
16.4°
15.6°
15.2°
15.5°
16.6°
16.4°
17.2°
16.9°
16.9°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Naudingų rūpesčių metas, kai viskas išeina į naudą. Palanku aiškintis nesklandumus, kilusius dėl pinigų.


Netikėto nušvitimo, nelauktos sėkmės metas, kada viskas pasisuka jums palankia linkme. Svarbiausia stebėti, girdėti, mokytis. Popiet tiks imtis neatidėliotinų reikalų, susitikti su reikalingais žmonėmis: susitelkite ir padarykite tai, kas išties svarbu, nes ši diena užtikrins tolesnę sėkmę.


Mažiau galvokite, kaip sunku, kaip viskas neaišku ir miglota, kitaip galite praleisti šios dienos puikiąsias galimybes. Labiau pasikliaukite likimu ir neatsisakykite to, ką jums siūlo gyvenimas.


Iki pietų nederėtų imtis ko nors svarbaus ar sunkaus. Vėliau bus sėkmės ir naujų pergalių metas. Galite sulaukti aukšto įvertinimo, pripažinimo.


Tinkamas laikas dalykiniams reikalams tvarkyti. Galite sulaukti vertingos pagalbos, paramos, gauti puikių pasiūlymų – juos verta priimti.


Pirma dienos pusė nekokia, tačiau popiet prasideda jūsų sėkmės laikas, kai reikia rizikuoti ir energingai, drąsiai spręsti susikaupusias problemos. Tiesa, įsiklausant į intuiciją: jei nebūsite įsitikinę savo sėkme, geriau reikalo visai nesiimkite.


Draugų ir partnerių dėka pakreipsite įvykius naudinga linkme, tad nepraleiskite progos svarbiam susitikimui, pokalbiui ir susitarimui, per tai įgysite didesnę apsisprendimo ir manevravimo laisvę.


Kai atsiribosite nuo rūpesčių, išgyvenimų, problemų, viskas savaime susidėlios, išsispręs, rasite ir atsakymus į varginančius klausimus. Svarbūs dalykai atsivers per nuojautas, sapnus, tad labiau pasikliaukite intuicija, elkitės taip, kaip sako nuojauta.


Pirma dienos pusė nekokia, geriau netvarkyti svarbių reikalų. Viskas pasikeis popiet, kai jėgų persvara taps akivaizdžiai jūsų naudai. Dabar galite imtis reikšmingų dalykų.


Dabar galite pasiekti tai, ko seniai troškote. Nebijokite nei vargo, nei triūso, būkite atkaklūs ir laimėsite. Tinka tvarkyti darbo reikalaus, su vadovybe aptarti jūsų karjeros perspektyvas.


Reikalai netikėtai gali sparčiai pajudėti į priekį. Tai gero persilaužimo reikaluose ar santykiuose su draugais, mylimu žmogumi metas: nepamirškite mylimam žmogui pasakyti tai, kas abiem svarbu.


Nesureikšminkite galimų nedidelių nesklandumų, nepersistenkite ko nors siekdami, šiandien kai kas savaime išsispręs jūsų naudai. Gautų pasiūlymų, ypač iki pietų, nederėtų atsisakyti.

Žurnalų naujienos

01LaimėPrie kavospatarimai_Nr901SveikataI_virselis_Mamai ir vaikui_Nr3.inddIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

  „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt