Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Rokiškis

2.2°
-0.5°
7.3°
6.9°
7.6°
2.7°
2.1°
2.3°
2.3°
1.8°
1.5°
1.0°
0.7°
0.2°
-0.3°
1.7°
4.0°
-0.5°
-0.1°
-0.1°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Viskas bus gerai, jeigu gerbsite kitų žmonių nuomonę ir jausmus. Ši diena, net jei atrodys kiek sujaukta, visgi žada šaunius susitikimus, rezultatyvius susitarimus, geras emocijas. Meilė, įsibrovusi į jūsų širdį, joje įsitaisys vis tvirčiau.


Įprastinės finansinės įplaukos nepatenkins jūsų poreikių, tad būsite nusiteikę ieškoti papildomo uždarbio galimybių. Gali kilti minčių, susijusių su verslo kūrimu, nekilnojamojo turto pirkimu, pardavimu, keitimu, nuoma ar pan.


Sugebėkite numatyti galimas pasekmes, jeigu ketinate sudaryti kontraktą, keisti sutarčių sąlygas, išlaidauti reklamai. Beje, pastaroji tikrai atneš naudos. Labai intriguos dominančio žmogaus rodoma simpatija. Padvelks meile.


Ši diena bus nelengva ta prasme, kad norėsis atsidėti asmeniniam gyvenimui, šeimai, pabėgti nuo viešumo, o nuo darbinių įsipareigojimų nelabai seksis išsisukti. Vakaras bus toks, kokį susikursite - pasistenkite, kad būtų jauku ir malonu.


Šiandien aktualūs bus su pramogų verslu, kūryba, vaikais, meile susiję reikalai. Norėsis puoštis, linksmintis. Šiokią tokią įtampą galite patirti dėl konkurencijos verslo ar meilės reikaluose. Vis dėlto pasimatymas jūsų nenuvils.


Šiandien skirkite laiko dalykiniams dokumentams peržiūrėti, kabinetui bei aplinkai susitvarkyti. Regis, įsigysite gražų, madingą daiktą. Laisvalaikiu savo dėmesį dovanokite mylimam žmogui, artimiesiems.


Laukia debatai su partneriais bei konkurentais, ir nors jie ne vien džiugins, tarpusavio supratimo ir palankumo padaugės. Vakaras tinkamas pramogoms, tik nepamirškite kartu vestis antrosios pusės.


Gali būti, kad po truputį spręsis finansinės problemos. Tiksliau apibrėžkite savo ir kitų įsipareigojimų ribas, atsiskaitymų tarifus ir terminus. Pravartu mėginti išsireikalauti jums priklausančius pinigus, kompensacijas, delspinigius ar pan.


Aktyvus metas intelektine prasme. Jei jums rūpi mokslinė ar publicistinė veikla, sugebėsite nemažai nuveikti. Galima kelionė ar jos planavimas, pokalbis su įtakingu asmeniu, užsieniečiu. Rimtas pokalbis gali virs flirtu ar net meilės istorija.


Darbe galimos kalbos apie įvairius sunkumus, papildomas investicijas, kolegų romanus ir pan. Nepainiokite dalykinių reikalų ir romantinių jausmų. Kiek tik įmanoma, darbe pamirškite šeimyninius nesklandumus.


Tikriausiai sieksite artimesnio kontakto su žmogumi, kuriam esate neabejingas arba kuris gali būti jums naudingas. Regis, jums seksis - jei ne meilė, tai šilta draugystė, partnerystė pagal bendrą interesą išties gali užsimegzti.


Šiandien pravartu daugiau stebėti ir tylėti nei skubotai veikti ir atvirai reikšti mintis. Atidžiau darbuokitės tarnyboje, kad nepakenktumėte savo reputacijai. Galimas naudingas slaptas sandoris. Seksis meninė ir ezoterinė, psichologinė veikla.

Žurnalų naujienos

Prie kavos horoskopaiBūrėjos horoskopai01_m_rgb, 10patarimai_2016_nr11Burejos virseliai-4MedicinaMamai ir vaikui01.pdfNr. 2

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt