Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Panevėžys

1.6°
0.9°
3.8°
4.0°
3.5°
1.5°
1.3°
2.1°
2.1°
2.1°
1.5°
1.0°
1.2°
1.2°
1.1°
1.4°
1.1°
1.3°
0.6°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Pirmą dienos pusę stenkitės atsipalaiduoti, pailsėti. Gerai apsilankyti pas savo gydytoją. Itin palankios vandens procedūros. Vakarop atgausite jėgas ir iniciatyva pereis į jūsų rankas. Jei labai energingai sieksite tikslo, pakovosite, tikrai pasiseks.


Būsite darbingi, daug spėsite nuveikti. Antrą dienos pusę gali pavykti rasti neblogų galimybių užsidirbti. Tikėtina ir nelaukta dovana.


Šios dienos pastangos nebus tuščios – galimi geri pokyčiai jūsų santykiuose su pačiu savimi bei pasauliu. Geras laikas įteikti dovaną žmogui, kurį mylite. Vakare galima intriguojama pažintis.


Sėkmingas laikas iki pietų, tad tvarkykite skubius, neatidėliotinus reikalus. Vakare seksis ramiai aptarti santykius su artimaisiais.


Iki pietų gana pasyvūs laikas, jums nereikėtų skubėti ar kitų skubinti. Vėliau nustebsite išvydę, kaip lengvai ir paprastai išsisprendžia tai, kas anksčiau dar buvo problema. Jūsų nuotaika, savijauta ims gerėti, o reikalai pajudės reikiama kryptimi. Vakaras palankus meilės pasimatymams.


Diena gera kūrybinei veiklai, palankus metas vizitams pas įtakingus asmenis, susitikimams su bičiuliais. Būkite atidūs savo vaikų kalboms. Gerai ką nors kartu nuveikti, sukurti.


Iki pietų tinka imtis susikaupusių reikalų, taip pat pasitikrinti sveikatą. Verta užsiimti ir esminiu tvarkymusi (remontais) savo darbo vietoje ir namie. Vakarą skirkite savo porai: puikus laikas romantiškam pasimatymui.


Iki pietų gera proga taikytis, tinkamas laikas deryboms. Tik atsargiau komentuokite bendrų pažįstamų poelgius, atsakingiau žadėkite, labiau vertinkite savo žodžius, juos aplinkiniai gali klaidingai suprasti. Daugiau dėmesio skirkite sąjungai su savo pora tvirtinti.


Iki pietų gana įtemptas laikas: pasistenkite nešvaistyti jėgų ginčams, konfliktams. Vakarop palankus metas susitikimams, susitarimams. Tai bus puiki proga su sutuoktiniu išsiaiškinti nesutarimus, rasite kompromisą.


Nors puikiai žinote, ko jums reikia, vieni mažai ką galėsite pakeisti – daug ką lems partneriai, geri draugai. Spręskite su jais iškilusias problemas, jei reikia, ieškokite naujų bendraminčių. Nebloga diena kelionėms, susitikimams su užsieniečiais.


Galite sulaukti netikėtos pagalbos, paramos, kai kas net gali sutvarkyti svarbų jūsų reikalą. Vakare pasikvieskite pas save senų draugų, bus gera proga ir nuoširdžiai pasikalbėti su bičiuliu dėl susikaupusių problemų.


Neblogas metas iki pietų: aplinkiniai bus draugiški, jus įvertins, jums pritars. Šios dienos naujienos, susitikimai perspektyvūs. Tiesa, rizikuoti plečiant veiklos galimybes neverta. Vakarą palanku praleisti su tais, kuriuos mylite.

Žurnalų naujienos

Prie kavos horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie kavosPatarimai_nr1_virselisBureja_2017_01MedicinaMamai ir vaikuiIdėjos namamsvirselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt