Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Mažeikiai

3.6°
3.5°
4.0°
6.1°
4.3°
4.4°
5.0°
5.2°
6.8°
6.9°
5.3°
4.2°
4.2°
4.8°
4.6°
5.4°
4.5°
6.8°
6.5°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Tikėtinas pokalbis, iš kurio kai ką įdomaus sužinosite apie kolegas, draugus. Pats metas atsikratyti žalingo įpročio, apsikuopti savo aplinkoje, išmesti nereikalingus daiktus.


Jums nestigs pasitikėjimo savimi, o ir aplinkiniams atrodys, kad protingai mąstote, tinkamai planuojate reikalus. Visgi prieš imdamiesi naujovių, apsidrauskite nuo netikėtų kliūčių ir nesusipratimų.


Šiandien net dėl menkų smulkmenų gali kilti nemenkas triukšmas, o ką jau kalbėti apie rimtus pažiūrų ir skonio skirtumus. Neverta tikėti gandais ir bauginimais. Tačiau kritiką vertinkite rimtai. Galbūt išties reikia ką nors pakoreguoti.


Šiandien galite pajusti, koks svarbus jums yra populiarumas, kolektyvo nuomonė ir socialinė padėtis. Galite griebtis avantiūros, kad tik atkreiptumėte į save publikos ar patinkančio asmens dėmesį. Regis, tai palengvins jūsų piniginę.


Gerai, jei svarbių įvykių nebus arba jie vyks kažkur jūsų pašonėje, tiesiogiai neužkliudydami. Šiandien būsite linkę niekur aktyviai nesikišti ir tiesiog būti stebėtojais. Jei įmanoma, net darbe bandysite tūnoti pasislėpę ir nedirbti.


Darbo padaugės, spaus terminai, todėl vargu ar pavyks elgtis taip, kaip norisi bei save tausoti. Valdykite seksualines aistras, godumo ir irzlumo protrūkius. Gana didelė užsikrėtimų bei nuostolių tikimybė.


Galimos naujienos, jei esate suinteresuoti kokiais nors būdais papildyti išsekusį pajamų šaltinį. Tačiau prireiks greitos reakcijos, energijos, o tuo pačiu galbūt ir pradinės investicijos.


Tikėtina, kad kažkur važiuosite, rūpinsitės komerciniais, transporto, ryšių reikalais. Raskite laiko pasimokyti, paieškoti reikalingos informacijos, jei to reikia kvalifikacijos kėlimui, viešam pasisakymui.


Pasistenkite sutvarkyti tuos su namais susijusius reikalus, kurių staiga atsirado. Pasitelkite į pagalbą artimuosius. Jeigu jaučiatės sudirgę, venkite aiškintis santykius, keistis nuomonėmis.


Tikėtina, kad visos mintys suksis apie asmenį, kuriam puoselėjate aistringus jausmus. Nuo pat ryto turbūt dėl to kankinsitės. Gana pavojinga diena mėgstantiems rizikuoti, elgtis lengvabūdiškai, tai gali baigtis nekaip.


Tikriausiai pajusite poreikį kai ką keisti savyje ir savo aplinkoje. Galbūt peržiūrėjimo, svarstymų pareikalaus meilės ir turtiniai klausimai. Gali būti, kad nuspręsite kažką aukoti dėl svarbesnio prioriteto.


Gana jausminga diena. Būkite taktiški, nes kai kurie žmonės šiandien sunkiai pakęs kritiką, pašaipas. Lengva išprovokuoti nesusipratimus, prarasti meilės objektą. Galite staiga įgyti ir priešų, konkurentų.

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie_kavos_2018_nr16 - virselisMoters_patarimai_2018_Nr4Bureja_2018_Nr4Prie_kavos_Sveikata_2018_Nr5Mamai ir vaikui 2018 nr2 - virselisIdėjos namamsMagija Virselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

  „Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

  Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

  Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt