Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Mažeikiai

-2.2°
-3.1°
-2.5°
1.6°
-1.9°
-3.3°
-3.1°
-1.0°
-1.0°
-1.2°
-3.1°
-3.0°
-3.9°
-3.4°
-3.8°
-3.3°
-4.7°
-1.4°
-1.2°
-1.2°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Nors ši diena palanki, galite nukentėti dėl per geros nuomonės apie sąjungininkus. Jei tikėsite kitais, galite pralaimėti kritinę akimirką. Taip pat nereikia manyti, jog įtakingi asmenys, vadovybė, paisys jūsų nuopelnų, tiesa, jų atmintis po kelių dienų atsigaus.


Patartina užbaigti užmestus darbus, jei nenorite patekti į vadovybės nemalonę (naujų šiandien nesiimkite). Jei teks bendrauti su užsieniečiais, būkite aiškūs, konkretūs, atsargūs. Nepriimkite jokių svarbių sprendimų, susijusių su užsienio kelionėmis ir veikla užsienyje.


Sunki diena tiems, kurių profesija susijusi su informacijos kaupimu, skleidimu, su transportu, aptarnavimo sfera. Įsiklausykite į draugų patarimus, tačiau turėkite ir savo nuomonę. Netinkamas laikas aptarinėti su vadovybe jūsų karjeros perspektyvas.


Reikėtų labiau pasisaugoti intrigantų, paskalų nešiotojų. Venkite ir įkyrių, agresyvių žmonių: būsite labai patiklūs, galite pasielgti prieš savo valią, pasiduoti provokacijai. Nesiveržkite prie darbų, ką galite, atidėkite.


Asmeniniam apsisprendimui geras laikas. Beje, tai puiki proga perimti iniciatyvą iš partnerių, ypač jei suprasite savo jėgą ir kolegų silpnumą. Venkite kritikuoti savo žentus, marčias, ir akyse, ir už akių.


Darbų per akis, tačiau kad juos įveiktumėte, viską turite daryti patys. Galimos problemos dėl informacijos stygiaus ar nepatikimumo. Šios dienos pažadais, priesaikomis ir paskalomis nevertėtų tikėti.


Aplinkinius intriguosite, tačiau neskubėkite užmegzti naujų pažinčių, ypač partneriškų. Venkite ginčytis ar aklai palaikyti kieno nors nuomonę: tai gali pakenkti net finansinei padėčiai. Apdairiai žadėkite, atsargiai įsipareigokite, ypač finansų srityje.


Niekur neskubėkite, venkite ginčų su tėvais, vadovybe. Jei jūsų nuomonės skiriasi, atidėkite svarbų pokalbį. Šiandien geriausia likti namie ir netvarkyti svarbių profesinių reikalų. Venkite įsipareigojimų, mažiau klausykite žmonių kalbų – būsite suklaidinti.


Nepatartina tvarkyti keblių teisinių ir finansinių reikalų, ypač jei jie susiję su nekilnojamuoju turtu. Būkite atidesni artimųjų žodžiams: netyčia jie gali pranešti apie tai, ką nuo jūsų slėpė. Venkite ginčų su motina.


Būkite atsargūs vairuodami, atidūs darbe: klaidos, kvaili atsitiktinumai gali nulemti nelaimę. Venkite bet kokių ginčų su vadovybe: nenorėkite būti protingesni už viršininką, tad darykite, kas pasakyta, priešingu atveju bus užkirstas kelias tolesnei karjerai. Santuokai gali pakenkti paskalos.


Pasistenkite į jums svarbią situaciją pažvelgti iš šalies ir nebijokite dvejonių: jos bus naudingos, nes apsaugos nuo impulsyvaus sprendimo. Venkite pasiduoti kolegų spaudimui, nes vėliau dėl to gailėsitės. Būkite atidesni draugų įspėjimams, kritikai.


Klaidinantis metas: galite neteisingai suprasti išgirstą informaciją ar aplinkiniai gali neteisingai įvertinti jūsų žodžius. Itin nepalanku aiškintis santykius su antrąja puse: nereikia niekuo kaltinti, juolab teisti.

Žurnalų naujienos

Prie kavos horoskopaiBūrėjos horoskopai01PatarimaiBūrėjaMedicinaMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt