Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Kėdainiai

4.7°
4.4°
6.0°
7.8°
6.3°
3.7°
3.6°
4.5°
4.5°
4.6°
3.8°
3.2°
3.3°
3.5°
3.7°
4.2°
3.7°
4.6°
5.0°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Gali būti, kad iškils psichologinių ar finansinių problemų. Verčiau neturėkite iliuzijų, kad jūsų skolos ir įsipareigojimai bus pamiršti. Turbūt susipyksite su meilės partneriu. Nedarykite drastiškų sprendimų.


Į visas neigiamybes žvelgsite lyg per padidinamąjį stiklą. Per stipri jūsų iniciatyva siekiant ką nors pakeisti gali būti palaikyta išsišokimu. Drastiški poelgiai nieko gero neduos - atsidursite aklavietėje.


Nesistenkite spartinti įvykių, skubinti reformų, jei yra abejonių. Verta atkreipti dėmesį ir į kitų žmonių perspėjimus. Neprovokuokite agresyvių asmenų pykčio, pavydo, nes galite nukentėti. Stenkitės išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.


Ši diena kupina kūrybos energijos, sporto azarto. Lengva bus susirasti bendraminčių, naujų draugų, bet nesunku ir susipykti. Galbūt aiškinsitės su vaikais dėl jų nuotykių, piniginių poreikių. Pasistenkite išklausyti, suprasti, patarti.


Šiandien itin domins įvairios paslaptys, gyvenimo užkulisiai. Lengva bus apsigauti, nes jums pateiks nekonkrečią informaciją, kurią galima įvairiai suprasti ir apšmeižti kitus. Klausykitės vidinio balso.


Tačiau tikėtini nesutarimai, sprendžiant įvairias šeimos, santykių problemas. Dėl to gali kilti rimtų barnių su durų trankymu, santykių nutraukimais.


Netingėkite pasukti galvą, jei sprendžiate privataus verslo, kreditavimo, pragyvenimo problemas - juk nuo to priklauso jūsų sėkmė. Pasirūpinkite, kad jus suptų patikimi žmonės, apdairiai derėkitės.


Mokėkite pakovoti už save, nesikuklinkite ir nenuvertinkite savęs. Tik nepasiduokite aklo pykčio protrūkiams ir venkite rizikos kelyje. Impulsyvus veiksmas gali pakenkti jūsų geram vardui, įtakai visuomenėje, kolektyve.


Aplinkybės privers atkreipti dėmesį į kelis dalykus, kurių anksčiau nepastebėdavote. Galbūt teks pripažinti, kad buvote neteisūs jūs, o ne kiti.


Šiandien jus itin vilios pramogos, pasimatymai, lengvas uždarbis. Gerai pagalvokite, ar verta žaisti dvigubą žaidimą meilės santykiuose arba leistis į avantiūras kitoje srityje. Dėl to galite nemažai prarasti.


Darbo bus daug ir įtemptoje situacijoje sugebėsite pasirodyti kompetentingi. Tačiau gali tykoti nenumanomi pavojai, keisti atsitiktinumai. Pakliūsite į rizikingas ir dviprasmiškas situacijas, jei tik pasiduosite provokacijoms.


Šiandien būsite emociškai įsitempę ir galite kitiems daryti blogą įspūdį. Nepatartini atviri, tiesmuki pareiškimai. Nederėtų ir ko nors griežtai reikalauti ar garantuoti.

Žurnalų naujienos

Prie kavos horoskopaiBūrėjos horoskopai01_m_rgb, 10Moters_patarimai_4virseliai_nr10.inddBurejos virseliai-4MedicinaMamai ir vaikui01.pdfNr. 2

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt