Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Kėdainiai

19.6°
18.5°
18.9°
18.5°
18.6°
18.3°
18.5°
17.9°
18.5°
18.1°
18.8°
18.4°
18.0°
17.9°
17.8°
18.2°
18.3°
17.7°
18.0°
18.0°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Gana nesmagus metas, lemiantis netikėtus smūgius, kai tenka atsitraukti ir sumokėti už savo (ir ne savo) klaidas, kai suyra planai, atsiranda nesuvokiamų ir neįveikiamų kliūčių. Būkite itin atidūs dirbdami.


Diena gali tapti fatališkai nesėkminga, jei skubėsite ar turėsite neatidėliotinų reikalų. Svarbų pokalbį su vadovu, artimu žmogumi, savo vaiku, mama geriau atidėti. Šiandien verta patylėti ir nesiimti atsakomųjų veiksmų ginčo, konflikto atveju.


Finansiniai suvaržymai, piniginių, turto reikalų vilkinimas neišvengiami. Pernelyg nesivilkite dėl gautų pasiūlymų: šiandien nauda bus efemerinis dalykas.


Nenorėkite visko suprasti: galite susidurti su keistu ir nelogišku jums pažįstamų žmonių elgesiu. Diena patikrins jūsų diplomatinius sugebėjimus bendraujant, ypač su kaimynais, giminaičiais, bendrakeleiviais, tad likite santūresni ir pagarbesni bendraudami.


Kol kas gali tekti atsisakyti savo planų, priimti partnerių ar vadovybės sąlygas. Šiuo metu delsti, taikytis prie kitų bus palankiau nei veltis į atvirą kovą.


Viskas negali būti gerai, tad daug nenorėkite. Diena žada rūpesčių avantiūristams. Būkite atidesni savo porai.


Ne viskas taip greitai vyks, kaip jums norėtųsi. Dėl priežasčių, nuo jūsų nepriklausančių (tai gali būti susiję su jūsų sutuoktiniu, kolegomis), gali tekti keisti planus: atsisakyti kokio nors pirkinio, galbūt susitikimo ar kelionės.


Galite susidurti su vėlavimu, reikalo vilkinimu, galimi netikėti automobilio ar darbo technikos gedimai. Nespręskite finansinių problemų ir nesiaiškinkite santykių su antrąja puse ar draugais, deja, būsite linkę ginčytis, pykti.


Įtemptas, pavojingas metas, kai gali nutikti kas tik nori. Būkite atidūs ir atsargūs, saugokite savo ramybę, turtą, gerus santykius namie ir darbe. Taupykite jėgas, laiką, pinigus ir saugokite gerus santykius su vadovu bei mylimu asmeniu.


Pradedate blaiviau vertinti susidariusią situaciją, tačiau netinkamas laikas rimtiems sprendimams priimti. Dabar turite užimti gynybines pozicijas, nereikia pulti, ko nors nauja imtis. Nepalankūs sandoriai, ypatingai su užsieniečiais.


Gali tekti spręsti sudėtingas problemas darbe: tai nelauktų konfliktų, nenumatytų kliūčių diena. Vis dėlto nesutrikite, nepraraskite pasitikėjimo savimi, jūs turite likti aukštumoje.


Diena žada netikėtus pavojus, planų suirimą, net išdavystes. Tad nenusiminkite, jei kas nors nepavyks, ir pernelyg neplanuokite savo veiksmų. Nesitarkite su draugais dėl svarbaus reikalo: galite būti netyčia suklaidinti.

Žurnalų naujienos

01LaimėPrie kavosI_virselis_Moters patarimai_nr7_rgb_10cmbureja_nr7 virselisvirseliai med.inddI_virselis_Mamai ir vaikui_Nr3.inddIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt