Orai lietuvoje

13.6°
12.6°
12.7°
13.6°
12.7°
10.7°
11.2°
12.5°
12.4°
12.6°
11.1°
10.8°
10.3°
10.2°
10.5°
11.9°
11.3°
11.8°
11.4°
11.4°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Dėl draugų neaukokite savo šeimos interesų, ypač jei jūsų paprašys abejotinos paslaugos. Labiau pasigilinkite į šeimos narių rūpesčius: paaukokite visą savo laisvalaikį artimųjų labui.


Taupykite savo jėgas bei nervus, nepasiduokite jokioms provokacijoms. Visa diena labai nepalanki sunkiems ir atsakingiems darbams atlikti. Eikite anksčiau ilsėtis.


Iki pietų nepalankus metas, bet ir visą dieną verta labiau kontroliuoti savo elgesį, be reikalo nerizikuoti, aplinkinių neerzinti, nepriimti jokių atsakingų sprendimų. Mokėkite sutuoktiniui dažniau nusileisti, jį išklausykite, kur nors kartu nueikite.


Gali tekti skubiai spręsti finansinę problemą – gauti pinigų, kurių reikia artimam žmogui, ar neatidėliotinai grąžinti skolą. Šiandien nepatartina pirkti brangių, vertingų daiktų, dėl jų galimi nesklandumai šeimoje.


Venkite ginčų, įtarinėjimų, labiau klausykitės kitų nei reikškite savo nuomonę. Neskubėkite patikėti blogais atsiliepimais apie artimus žmones, draugus: tai gali būti provokacija.


Netinkama diena aktyviai veiklai, daugiau ilsėkitės. Geriausia šiandien likti namie ir pasirūpinti artimaisiais. Darbe bus svarbu nesiaiškinti santykių nei su vadovais, nei su kolegomis.


Nebloga antra dienos pusė, ypač vakaras. Šią dieną geriau skirti ne dalykiniams reikalams tvarkyti, o šeimai. Net jeigu esate labai užsiėmę, būtina daugiau laiko rasti savo vaikams.


Būtinas atidumas, kruopštumas bei kuklumas. Nors darbų gali užgriūti daugiau, nei tikitės, juos įveiksite nesunkiai, tad nepraraskite kantrybės ir geros nuotaikos, kai susidursite su naujais rūpesčiais.


Pavargsite greičiau nei paprastai, galite net sunegaluoti, tad būkite atidesni maisto kokybei. Dažniau kitiems nusileiskite.


Nerami visa diena, tačiau jaudinsitės (ir kitus nervinsite) dažniausiai be reikalo: viskas baigsis gerai. Tik stenkitės labiau įsiklausyti į kitų nuomonę, prisitaikyti. Antrą dienos pusę verta gerti nervus raminančias arbatas.


Jei aplinkybės klostysis palankiai, mėginkite tvarkyti skubų reikalą popiet. Antrą dienos pusę tiktų užsiimti vaikų reikalais, spręsti jų problemas. Būkite atidesni artimųjų savijautai, nuotaikoms. Bendraujant su mylimu žmogumi būtinas taktas.


Svarbesnį reikalą gali pavykti sutvarkyti ryte iki pietų, tik nesiimkite nieko keisti. Negeras laikas ir tartis jums aktualiais klausimais su vadovu: atidėkite šį pokalbį rytdienai. Būkite atidesni, kad nieko neįžeistumėte, neįskaudintumėte.

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie kavosPatarimaiBūrėjaSveikataMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

  „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt