Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Šalčininkai

0.3°
0.0°
2.3°
1.3°
2.4°
1.6°
1.9°
1.7°
1.7°
1.5°
2.1°
3.1°
2.3°
1.5°
0.5°
0.7°
2.6°
1.0°
0.5°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Tinka ką nors keisti, ypač jei tai yra pamirštas senas dalykas. Dažniau atsipūskite dirbdami, nepasiduokite įtampai. Paklausykite draugų įspėjimo.


Nepalankus metas: verta atsiriboti nuo sunkių darbų bei rūpesčių, bendravimo, neprivalomų darbų, nesiimkite spręsti problemų. Šiandien reikia labiau pasaugoti sveikatą ir gerą nuotaiką. Vertinkite nuoširdžius santykius su artimaisiais.


Pavojinga pervertinti savo galimybes, tad niekur neskubėkite, nesistenkite pirmauti, pasirodyti ir mokėkite nereaguoti į provokacijas. Neišgyvenkite, jei kas nors vėluos, bus atidėta, pasistenkite būti atlaidesni, pakantesni, ramesni.


Gilinkitės į savo jausmus, poreikius, jie turi būti sąžiningi, švarūs. Tikėtini trukdžiai tvarkant reikalus, bendraujant su kolegomis, bet jums pakaks išradingumo juos įveikti. Nieko atsakinga nesiimkite, tvarkykite smulkius reikalus.


Draugai blogo nelinkės, paklausykite jų patarimų. Per bendrus draugus tiktų ir taikytis su priešais, sutuoktiniu. Daug neplanuokite, nežadėkite, tegu įvykiai rutuliojasi savaime, be jūsų įsikišimo.


Jėgų, ryžto ryte stigs, bet tai į naudą, nes šiandien labiau seksis ramiems, lėtiems. Pasistenkite neįsivelsite į intrigas darbe, dėl niekų nesusipykti su artimaisiais. Reikia būti manevringesniems, lankstesniems.


Dvilypis metas, tiesa, labiau sėkmingas, jei esate laisvai samdomi ar jūsų darbas kūrybinis ir problemiškas, jei dirbate pagal griežtą hierarchinę sistemą.


Neleiskite, kad atsinaujintų įtarimai, nepasitenkinimas, verčiau tarkite, kad viskas gerai, kad situacija kontroliuojama. Beje, šiandien daug kas priklausys nuo smulkmenų, mažų dalykų, tad viską darykite tik gerai apgalvoję detales.


Būsite gana kritiškai nusiteikę tiek savo, tiek antrosios pusės atžvilgiu, tad pasistenkite neužsiimti savigrauža, nekaltinti savęs dėl svetimų nesėkmių, nelaimių.


Nesileiskite į ambicijų kovą nei namuose, nei darbe, o į gautas pastabas reaguokite ramiai: vargu ar kas nors išties mėgina jus užgauti, pažeminti. Tiks tvarkyti kredito reikalus, spręsti skolų klausimą.


Nebloga diena, kai kas gali pasikeisti jūsų naudai. Tačiau neskubinkite įvykių, nepersidirbkite, tai pakenks ne tik jūsų sveikatai, bet ir darbo kokybei. Vakaras palankus viešnagėms pas draugus, romantiškiems pasimatymams.


Iniciatyva gali išslysti iš rankų, bet tai nereikš pralaimėjimo. Nebūkite išsiblaškę, tačiau ir nesistenkite elgtis labai racionaliai: ir vienu, ir kitu atveju apsigausite.

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie kavos_2018 nr12 - virselisMoters_patarimai_2018_Nr3Bureja_2018_Nr4Virselis Sveikata nr4Mamai ir vaikui 2018 nr2 - virselisIdėjos namamsMagija Virselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

  „Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.…

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

  Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

  Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt