Jau antradienį LNK žiūrovai išvys pirmąją vieno žinomiausių pasaulyje ekstrasensų Maksimo Gordejevo laidą „Anapus nežinomybės“. Šio ukrainiečio sugebėjimais žavisi tūkstančiai žmonių visame pasaulyje, o pats Maksimas sako, kad iš pradžių jam buvo sunku suprasti, kad jis ir jo gebėjimai yra kažkuo ypatingi.

 

Anapus nežinomybės

 

„Pirmą kartą keisti pojūčiai mane aplankė, kai man buvo devyneri – aš pamačiau tėvo dvasią likus dviem dienoms iki tada, kai man buvo pranešta apie jo mirtį. Tai buvo labai sunkus man momentas, tačiau tai buvo ir pirmas supratimas, kad aš turiu kažkokių gebėjimų matyti mirusiais žmonėmis.

 

Anapus nežinomybės

 

Ši tragedija, tėvo netektis ir vaizdiniai pakeitė mano gyvenimą iš esmės. Antrą kartą savo tėvą pamačiau, kai man buvo dvidešimt dveji metai ir tai buvo dar didesnis šokas man, kadangi  po daugelio metų aš dar kartą supratau, kad galiu matyti tai, ko nemato kiti. Pradžioje galvojau, kad tokius dalykus patiria kiekvienas, tačiau po kurio laiko man tapo aišku, kad aš galiu tai, ko negali kiti“, – žurnalistams sakė M. Gordejevas.

 

Anot Maksimo, savo karjeros pradžioje jis konsultavo tik draugus ir artimuosius. „Kai supratau, kad su savo gebėjimais galiu padėti kitiems, pradėjau į tai žiūrėti rimčiau – pradėjau konsultuoti draugus ir artimuosius apie jų praeitį, apie juos aplankančias nesėkmes. Be to, tuo metu vyko projektas „Ekstrasensų mūšis“. Mano draugai mane drąsino, kad turėčiau sudalyvauti šiame projekte“, – sakė M. Gordejevas.

 

Ukrainietis pripažįsta, kad pradžioje jautėsi nedrąsiai, kadangi nebuvo tikras, ar jo gebėjimai yra pakankamai stiprūs, ar jis gali lygiuotis su kitais projekto dalyviais.

 

„Tačiau tuo metu sulaukiau daug ženklų, kurie parodė, kad tikrai tai buvo tinkamas metas dalyvauti projekte bei visiems parodyti, ko esu vertas“, – sako M. Gordejevas.

 

Paklaustas, koks buvo sunkiausias jo karjeros iššūkis, Maksimas nedvejodamas atsako – istorija Neuschwansteino pilyje.

 

„Viena sudėtingiausių ir įdomiausių istorijų buvo Neuschwansteino pilyje Vokietijoje, kurioje gyveno ir pats Bavarijos karalius Liudvikas II. Pilies savininkas paprašė manęs ir kelių kitų ekstrasensų išsiaiškinti, kodėl pilyje vyksta keisti dalykai. Pasitaikė ne vienas atvejis, kuomet pilyje dirbę žmonės dingdavo, arba mirdavo“, – apie kelionę į Vokietiją prisimena M. Gordejevas.

 

„Tad dešimt ekstrasensų iš skirtingų valstybių atvyko į Vokietiją spręsti šios bylos. Po kelių dienų likau tik aš ir mano kolega iš Lenkijos. Tai buvo labai komplikuota istorija, teko matyti daug keistų dalykų toje vietoje, tačiau po mano apsilankymo viskas stojo į savo vėžes“, –  tvirtino M. Gordejevas.

 

Pirmąją ekstrasenso Maksimo Gordejevo laidą žiūrėkite jau antradienį, sausio 17 – ąją dieną, 20 val. 25 min. per LNK.