Susumavus dviejų laidų rezultatus paaiškėjo, kad mažiausiai taškų surinko vėliausiai prie projekto prisijungusi pora – Neringa Šiaudikytė ir Vytautas Medineckas – Ironvytas. Tai – jau trečia projektą palikusi pora, ir du pastaruosius kartus tai buvo vėliau prie „Žvaigždžių duetų“ prisijungę naujokai.

 

ZD

Kaip jau įprasta, daugiausiai žiūrovų skambučių – beveik 1700 – sulaukė Radži ir Donata Gutauskienė – Laisva. Šįkart žiūrovams mažiausiai patiko Simonos Nainės ir Žygimanto Stakėno pasirodymas. Nors ir išgirtas komisijos, jis porai teuždirbo 633 skambučių. Iki šeštos vietos galutinėje lentelėje porą kilstelėjo būtent geri komisijos balai.

 

Įspūdingo palaikymo sulaukė ir Tadas Rimgaila bei Samanta Tina – už porą paskambinta net 1146 kartus. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, ši pora tapo viso vakaro nugalėtoja. Tai – pirmas kartas, kai Samanta Tina ir Tadas Rimgaila pasiekią pirmąją vietą. Bendroje dviejų laidų rezultatų lentelėje jie liko treti.

 

Antrąją vietą šio vakaro ir bendroje dviejų laidų lentelėje užėmė Katažina Zvonkuvienė ir Šarūnas Kirdeikis. Žiūrovai jiems skyrė trečią vietą, paskambinę beveik 980 kartų. Vis dėlto vakaro kulminacija tapo bendra Radžio ir komisijos nario Eugenijaus Skerstono daina – laidos vedėja Inga Jankauskaitė jų pasirodymą prilygino baltam taikos balandžiui, užbaigusiam tvyrojusią nesantaiką.