Liko vos dvi dienos iki „Žmonės 2019” apdovanojimų – netrukus Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje už savo darbus bei įtaką Lietuvai bus apdovanoti sporto, verslo, mokslo, kultūros, scenos ir muzikos atstovai.

 

Screenshot 2019-01-16 at 14.55.06 (Small)

 

Išskirtinė vieta apdovanojimams pasirinkta ne atsitiktinai – šiemet organizatoriai žurnalas „Žmonės“, LNK televizija čia įvyksiančiais pasirodymais žada sulaužyti muzikos stereotipus, sujungdami klasiką su populiariąja muzika ir kurdami šou, neįprastą Operos ir baleto teatro scenai.

 

Screenshot 2019-01-16 at 14.57.22 (Small)

 

Andrius Mamontovas, Monika Marija, Mantas Jankavičius, Beatrich, Rafailas Karpis, Jeronimas Milius, Erica Jennings, Leonas Somovas, Monique, Inga Jankauskaitė, KAIA, Paulina, Gerda Šukytė, Nombeko Augustė, Rosita Čivilytė, Jurga Šeidukytė, Joana Gedmintaitė ir Violeta Tarasovienė – visi šie muzikos vardai sukurs nepamirštamą reginį scenoje. O kartu su jais išskirtinį šou scenoje kurs ir vieni profesionaliausių šalyje Baltijos baleto teatro šokėjai.

 

Screenshot 2019-01-16 at 14.59.56 (Small)

 

„Renginys yra sudėtingas – scena labai didelė ir scenografijos bus daug, todėl mūsų užduotis visą tai išnaudoti ir labai greitai adaptuotis tiek prie scenografijos, tiek prie jos pakitimų renginio metu. Pasirodymai, kuriuose dalyvaus ir Baltijos baleto teatro šokėjai, bus labai dinamiški – čia susipins tiek šiuolaikinio baleto judesiai, tiek neoklasikinio baleto technika“, – pasakoja Baltijos baleto teatro vadovė Marija Simona Šimulynaitė.

 

Screenshot 2019-01-16 at 15.01.58 (Small)

 

Būsimiems apdovanojimams atrinkti profesionaliausi šalies šokėjai, bendradarbiaujama ir su kitais teatrais tam, kad sukurtų aukščiausios klasės pasirodymus. Vadovė intriguoja, jog tai, kas įvyks „Žmonės 2019” apdovanojimų scenoje, iš šokėjų pareikalaus ne tik profesionalumo, bet ir didelės sveikatos bei ištvermės.

 

Screenshot 2019-01-16 at 15.03.25 (Small)

 

„Ruošiamės jau trečia savaitė. Bendradarbiaujame su režisieriumi Šarūnu Kirdeikiu, kad išpildytume visas kūrybines idėjas. Grafikas labai įtemptas, šokėjai repetuoja net po penkias ar šešias valandas per dieną“,– apie pasiruošimą pasakoja Marija Simona Šimulynaitė, kviesdama vaizdo siužete išvysti ir pasiruošimo užkulisius.

 

„Žmonės 2019” apdovanojimai – jau šį penktadienį 21 valandą per LNK.