Politikas ir buvęs Seimo narys Žilvinas Šilgalis neslepia – jau daugiau kaip metai šalia jo – žavinga, kiek jaunesnė tamsiaplaukė mylimoji Kristina, nors vos prieš pusmetį teismas nutraukė jo ir antrosios žmonos Linos 15 metų trukusią santuoką.

 

nuo_iki_Žilvinas Šilgalis prisipažino

 

„Skyrybos buvo greitos, bet galo skausmingos“, – itin atvirame interviu šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ prisipažins politikas.

 

46-erių Žilvinas neslepia – jis savo žmoną paliko dėl netikėtai įsiplieskusios meilės Kristinai Kiršytei.

 

Žilvinas su devyneriais metais jaunesne teisininke Kristina susipažino prieš penkiolika metų – Žilvinas kartu su Kristinos tėvu, žinomu Telšių verslininku, kartu pradėjo savo politinį kelią. Vyras prisimena, kad tuomet Kristina buvo jauna mergina, padėdavusi jiems rengti rinkimų kampaniją. Tačiau tik prieš porą metų Žilvinas pajuto jai simpatiją.

 

nuo_iki_Žilvinas Šilgalis prisipažino

 

Tiesa, Žilvino ir Kristinos draugystės pradžia nebuvo labai romantiška. Porai teko kuriam laikui prigesinti jausmus, bent jau viešumoje. Vyras kurį laiką slėpė, kad turi naują draugę, nes dar buvo vedęs. Net sykį paparacių pričiuptas parke vaikštinėjantis kartu su Kristina Žilvinas viešai paneigė, kad tai – jo mylimoji.

 

Vyras prisipažįsta – su juo gyventi nė vienai moteriai nebuvo lengva. Ir kaip jis pats sako, ne tik dėl to, kad politikai labai užsiėmę žmonės, kurių darbo diena dažnais baigiasi tik vėlai vakare.

 

Seime Žilvinas ne kartą yra pasisakęs už tradicinę šeimą, tačiau paklaustas, ką savo gyvenime darė ne taip, kad išgyveno dvi skyrybas, jis patikina, kad sprendimą skirtis priėmė sunkiai ir brandino mintyse ne vienerius metus.