Jau sekmadienį prie televizorių ekranų žiūrovus pakvies didžiausias TV3 muzikos projektas „X Faktorius“. Žiūrovų dėmesio lauks apie sceną ir žinomumą svajojantys dalyviai – merginos, vaikinai ir muzikinės grupės.

 

TV3_X_Faktorius_Aleksas_Augaitis_FOTO_Foto_Pro

 

Tikra trečiosios laidos sensacija taps vilnietis Aleksas Augaitis. Iš pirmo žvilgsnio vaikinas primena savo bendraamžius, brazdinančius gitaromis ir svajojančius, kad kada nors scena priklausys jiems.

 

TV3_X_Faktorius_Publika_FOTO_Foto_Pro

 

Tačiau yra viena išskirtinė aplinkybė, dėl kurios Alekso dainavimas – ypatingas. Nuo pat mažens Aleksas…. mikčioja. Tačiau šis dalykas vaikinui netrukdo dainuoti. Neįtikėtina, kaip šis vaikinas transformuojasi, užlipęs ant scenos: A. Augaitis virsta tikra žvaigžde, o jo dainavimas priverčia aikčioti net visko mačiusius.

 

 

TV3_X_Faktorius_Teisejai_FOTO_Foto_Pro

 

Projekto dalyvis nepamena, kada ir kodėl pradėjo mikčioti, tačiau dar vaikystėje pastebėjo, kad dainuojant šis dalykas dingsta. „Supratau, kad kai groja muzika ir aš dainuoju – nemikčioju“, – prieš kameras sunkiai rinkdamas žodžius kalbės „X Faktoriaus“ dalyvis.

 

Net ir žinodamas, kad bet kada gali užsikirsti, Aleksas vis tiek lipa ant scenos. Kaip seksis kalbos defektą turinčiam vaikinui pasirodyti prieš išrankius „X Faktoriaus“ teisėjus? Projekto kūrėjai praskleidžia paslapties šydą: vaikinui uždainavus ne vienas salėje sėdėjęs žiūrovas sunkiai tramdė ašaras, o galiausiai – salė plojo atsistojusi.

 

Alekso ir kitų dalyvių pasirodymai – jau šį sekmadienį, 19.30 val. TV3 projekte „X Faktorius“.

 

Video su Alekso pasirodymu scenoje:
 

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!