Jau poryt, sekmadienį, 19.30 val. žiūrovus prie ekranų pakvies didžiausias TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“. Kiekvieną kartą stebinantis talentais ir įsimintinais pasirodymais, stulbins savo gerbėjus ir šį kartą.

 

TV3_X_Faktorius_Migle_ Pivoriunaite_FOTO_PRO

„X Faktoriaus“ dalyvei Miglei Pivoriūnaitei gyvenime taisyklės negalioja. Aštuoniolikmetei svarbiausia – hiphopas, laisvė ir draugų kompanija. Mergina neslepia – ginčytis su tėvais ir maištauti jai taip pat labai patinka: „Namie aš esu labai pikta. O kai būnu su draugais, nieko nereikia, viskas gerai, čiliname.“

 

Tai, kad Miglės charakteris ne pats lengviausias, ne kartą patyrė artimiausi žmonės. „Ko tik nesu pridariusi… Tėvai išvažiavo, paliko vieną. Prisikviečiau daug draugų, nusiaubėm namus“, – istoriją, vykusią aštuntoje klasėje, prisiminė „X Faktoriaus“ dalyvė.

 

Miglės mama yra tas žmogus, kuris padeda merginai surasti save. „Dainavimas yra pirmoje vietoje. Blaškausi tarp vaidybos… Nežinau, ko noriu. Esu labai pasimetusi, nes norėjau būti ir policininke“, – laidoje kalbės maištautoja.

 

Ko gero, pasirodymas populiariausiame TV3 muzikos projekte „X Faktorius“ Miglei bus svarbiausias metų įvykis. „Labai jaudinuosi, bijau“, – jaudulio prieš pasirodymą neslėps kupiškietė.

 

Užlipusi ant „X Faktoriaus“ scenos, Miglė nustebins teisėjus drąsiais pareiškimais. Sauliui Prūsaičiui pasiteiravus, kokia muzika jai patinka, mergina atsakys, jog lengvutis popsas. „Aš galvojau, kad esi sunkioji artilerija. Pasirodo, esi lengvutis popsas“, – neslėpdama nuostabos sakys Justė Arlauskaitė-Jazzu.

 

Tiesa, kupiškietei uždainavus, teisėjai pamirš visas merginos kalbas ant scenos. Išgirdęs, jog Miglė projekte atliks Saros Brightman dainą „Unexpected Song“, teisėjai neslėps dar didesnės nuostabos. „Tau galvoj negerai?“ – juokdamasis retoriškai klaus S. Prūsaitis. Miglė įrodys, kad jai viskas geriau nei gerai!Ir, kad šią dainą pasirinko ne veltui.

 

Ką pasakys Miglei teisėjai? Tą sužinosite jau sekmadienį, 19.30 val., tik per TV3.

 

Miglės pasirodymas „X Faktoriaus“ scenoje:

 

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!