Neringos savivaldybėje bręsta skandalas – KK2 žurnalistus pasiekė informaciją, kad Neringos pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė Loreta Laurenčikienė galimai piktnaudžiauja užimamomis pareigomis. Liudininkai teigia, kad vyr. gydytoja su greitosios medicinos automobiliu buvo vežiojama į paplūdimį, o tualetinis popierius iš gydytojos brolio įmonės įsigyjamas keletą kartų brangiau nei rinkos kaina.

 

KK2

L. Laurenčikienės vadovaujama gydymo įstaiga tualetinį popierių perka už neįtikėtiną sumą – rulono kaina siekia 34 eurus ir 20 centų, nors rinkos kaina – 3 eurai ir 89 centai.

 

Įdomiausia tai, kad šio tualetinio popieriaus pardavėjas – direktorės L. Laurenčikienės brolis Erlandas Urmanas, kuris ne tik užsiima prekyba, bet taip ir dirba greitosios pagalbos vairuotoju.

 

Liudininkų teigimu, vyr. gydytojos savivalė peržengė visas ribas, pasirodo, kad L. Laurenčikienė vasarą į pliažą buvo vežama greitosios pagalbos automobiliu.

 

„Darbo metu vyr. gydytoja sugeba net pliaže gulėti. Pati asmeniškai esu vežusi su greitąja iki pliažo. Paskambina ir grįžtam atgal. Mes turim nuvažiuoti ir ją paimti su greitosios automobiliu, kuris yra darbinis“, – apie vyr. gydytojos savivalę šį pirmadienio vakarą 19.30 per KK2 pasakos buvusi Neringos sveikatos priežiūros įstaigos darbuotoja Sigita Kliševičiūtė.

 

KK2 žurnalistai randa ir daugiau įtartinų pirkinių – L. Laurenčikienė už įstaigos pinigus yra nupirkusi dovanų kuponų už 1500 litų (20 vnt.). Įdomiausia tai, kad už kuponus buvo pirkta ne tik maisto, bet ir papuošalų.

 

Buvusi Neringos sveikatos priežiūros įstaigos darbuotoja Sigita Kliševičiūtė KK2 žurnalistams taip pat sakė, kad L. Laurenčikienės vadovaujama įstaiga už valdiškus pinigus yra remontavusi ir sūnaus automobilį.

 

„Automobilis buvo remontuojamas. Patikrinimo metu išaiškėjo, kad tas remontuotas automobilis yra ne „Mazda“, o „Alfa Romeo“, sūnaus automobilis“, – 19 val. 30 min. laidoje pasakos Sigita.

 

Taip pat už valdiškus pinigus pirktas ir alkoholis – po vieną butelį brendžio, degtinės ir vyno bei keturi litrai brendžio „Torres“.

 

Kalbėti su KK2 žurnalistais įstaigos vadovė nepanoro bei nuo jų slapstėsi, o į visus klausimus sakė galinti atsakyti raštu.

 

Visą istoriją iš Nidos žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.