Viena laukiamiausių naujojo TV3 rudens sezono premjerų – Arūno Valinsko laida „Svogūnų Lietuva“ eteryje pasirodys jau kitą savaitę. Nuo šiol kiekvieną savaitę, trečiadieniais, 20.00 val., A. Valinskas kartu su aktore Monika Vaičiulyte, kurią pats pavadino intelektualiausia kada nors turėta partnere, dalins svogūnus jų nusipelniusiesiems.

 

TV3_Svogunu_Lietuva

Neseniai paaiškėjo netikėta žinia – į eterį grįžta realybės šou „Dangus“ išgarsėjęs, vėliau į politiką pasukęs Antanas Nedzinskas. Ir grįžta jis ne bet kaip, o kaip politikos apžvalgininkas. Seime dirbęs vyras labai gerai jaučiasi naujame savo amplua: „Puikiai pažįstu seimo narius, žinau jų privalumus ir ydas. Atėjo laikas grįžti į viešumą!“

 

Pasirodo, kad Antanas grįžta ne tik dėl politikos – visai tikėtina, kad laidoje „Svogūnų Lietuva“ jis sutiks ir savo gyvenimo meilę. Jos ieškoti pasišovė garsios humoristės Violetos Mičiulienės kuriama herojė – Tetulė. Tetulę „Svogūnų Lietuvos“ žiūrovai išvys kiekvienoje laidoje.

 

„Mes gyvename švogerių ir tetų krašte. Tetulė yra personažas, kurį puikiai pažįsta kiekvienas lietuvis – viską išmananti ir žinanti, nors jos turimos žinios nebūtinai yra tiesa. Štai Tetulei pasirodė, kad reikia sutvarkyti Antano gyvenimą. Tik baisu, kad betvarkydama nesugadintų“, – juokiasi humoristė.

 

Pati ji sako gyvenime porų nebeperšanti. „Tris kartus buvau svočia ir visos trys poros išsiskyrė. Tai dabar, kai kas nors prašo atsakau: galiu, jeigu norit neigiamo santuokos rezultato, – juokiasi V. Mičiulienė. – Tačiau turiu gerą akį ir patirtį naujų porų kūrimui, nes daug metų vedu vestuves“.

 

Laidos „Svogūnų Lietuva“ personažai – tarsi lietuvių tautos atspindys, o pasirinktos temos – aktualios ir svarbios. Su tuo sutinka ir Violeta: „Mes rodysime tai, kas aktualu Lietuvoje, kas kelia juoką televizijos žiūrovams. Bet kaip ir dera tikriems svogūnams, ištrauksime ir po ašarą!“

 

Kiekvieną savaitę svogūnai keliaus į labiausiai savo frazėmis ar poelgiais sublizgėjusių žinomų šalies žmonių rankas. Ne tik politikai, bet ir dainininkai, sportininkai, aktoriai ar visuomenės veikėjai bus akylai stebimi laidos kūrėjų. TV3 žiūrovai pamatys specialius siužetus bei neįtikėtinus muzikinius pasirodymus, kuriems jau dabar ruošiasi ryškiausios Lietuvos ir net pasaulio žvaigždės.

 

Linksma, spalvinga ir aktuali laida „Svogūnų Lietuva“ – kiekvieną trečiadienį, 20.00 val. tik per TV3.

 

„Svogūnų Lietuva“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!