„Dėl artimoje aplinkoje patiriamo smurto į mus kreipiasi šimtai moterų. Tarp jų yra tikrai ne viena garsi ir žinoma moteris. Labai apmaudu, kad šiuolaikinėje visuomenėje vis dar yra tokių vyrų, kurie pateisina smurtą prieš moteris. O tokie advokatai, kurie patys smurtauja prieš moteris ir gina tokius vyrus, kaip Simo Jasaičio advokatas, mano manymu, turėtų nusišalinti” , – laidoje “Ant bangos” aršiai Oksanos Pikul ginti imsis Vilniaus moterų krizių namų vadovė Lilija Vasiliauskienė.

 

Jasaitis (Small)

 

Po to, kai garsus krepšininkas Simas Jasaitis jo sutuoktinės Oksanos Pikul buvo apkaltintas smurtu, Lietuva pasidalino į dvi dalis. Vieni ėmė ginti galimai nuolat smurtą patyrusios Oksanos Pikul. Kiti stojo į Krepšininko Simo Jasaičio pusę. Vyrą atstovaujantis advokatas Albertas Bandžius viešai dėstė, kad O. Pikul kreipdamasi į policiją dėl smurto elgėsi itin ramiai ir visa ši istorija gali būti gerai apgalvotos pinklės. Toks advokato pareiškimas supykdė moteris ginančią L. Vasiliauskienę.

 

Pikul_Jasaitis_Ant_bangos (Small)

 

Moteris ėmė viešai ginti Oksaną Pikul ir ragino Simą Jasaitį gerai pagalvoti, ar toks advokatas nepakenks jo įvaizdžiui: “Tokio advokato, kuris pats nedorai elgėsi su savo žmona, kuriam buvo prtaikytos sankcijos JAV žodžiais nederėtų tkėti lengvabūdiškai. Taip pat daug pasakoma ir apie patį žmogų, kuris rengasi tokį advokatą atstovauti jo interesams.”

 

Stulbinantys pareiškimai ir arši diskusija laidoje “Ant bangos” šį trečiadienį 21:30 val., per Lietuvos ryto televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.