Skirtingos ir labai talentingos mergaitės, kurias TV3 televizija atrado tarp savo draugų socialiniame tinkle Facebook, nusifilmavo komiško serialo „Tėvelio dukrytės“ vinjetėje bei specialiame anonse. TV3 marketingo skyriaus komanda, ieškodama merginų, kurios galėtų dalyvauti filmavime, į pagalbą pasitelkė socialinį tinklą ir liko maloniai nustebinta. Merginos, gavusios pasiūlymą filmuotis iš TV3 televizijos, iš karto sutiko ir kartu pasinėrė į naują nuotykį.  Iš visos Lietuvos surinktos mergaitės – ypatingos. Visos jos charizmatiškos ir talentingos kokioje nors srityje, garsinančios Lietuvą. O svarbiausia, visos – savo tėvelių dukrytės.

 

3 (Small)

 

Seriale „Tėvelio dukrytės“ pasakojama apie tėtį ir penkias jo dukras, kurie palikti mamos, turi suktis patys. Visos mergaitės labai skirtingos: gotė, futbolininkė, gražuolė, moksliukė ir mažiausioji, kurią meiliai vadina Sagute. Tėčiui tikrai nelengva auklėti penkias skirtingas dukras, todėl situacijos, į kurias jie pakliūva, dažnai priverčia kvatotis.

 

4 (Small)

 

Serialo vinjetėje skamba ir specialiai Stano sukurta daina, kurią atlieka grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys. Kiekviena mergaitė įkūnijo vieną iš serialo charakterių. Labiausiai keistis teko muzikantei Mildai Daunoraitei, kuriai atiteko gotės vaidmuo. „Juoda spalva, bespalviškumas mane labai traukia, tačiau nesu gotė. Mane turbūt daugiausiai ir dažė, kad atrodyčiau kaip reikia, bet į vaidmenį įsijaučiau ir filmuotis man labai patiko“.

 

4DD54A4B-7B9A-4C11-A6ED-243587864F9F (Small)

 

Mildos Daunoraitės vardas Lietuvoje girdėtas nedaugeliui, tačiau mergina koncertuoja kone tiek pat, kiek žinomiausi mūsų šalies pianistai. Nesustodama vardija šalis, kuriose grojo per pastaruosius kelis mėnesius ir tik paskui priduria: „Mokykloje nebuvau du mėnesius. Paskui labai sunku grįžti, visokie kontroliniai…“ Milda yra Prancūzijoje įsikūrusio fondo „SOS Talents Foundation Michel Sogny“ stipendininkė, todėl dažnai jai tenka koncertuoti Paryžiuje, kur mergaitė gauna ir vertingų fondo vadovo pamokų.

 

IMG_9326 (Small)

 

Anykščiuose gyvenanti penkiolikmetė kiekvieną savaitgalį važiuoja pas mokytoją į Vilnių, o kartą per porą mėnesių lanko kitą mokytoją Šilutėje. Tačiau nepaisant laimėjimų, koncertų ir, atrodytų, viso gyvenimo paaukoto muzikai, Milda apie ateitį kalba nedrąsiai. „Labai mėgstu sakyti, kad galbūt rytoj sugalvosiu, jog noriu būti daktare. Ir būsiu. Aišku, labai norėčiau, kad man pavyktų ir galėčiau gyvenimą sieti su muzika. Dabar kartais būna labai sunku, bet visi sako pralaukti dar keletą metų, tuomet muzika taps kaip narkotikas, be kurio negalėsiu gyventi. Tikiuosi taip ir bus. Man labai patinka groti ir koncertuoti, todėl ir norėčiau, kad ir toliau sektųsi. Bet žinoma, sėdėti ir dirbti kasdien po kelias valandas ne visada taip malonu, kaip važinėti į kitas šalis ar koncertuoti“.

 

Milda atskleidžia ir nedidelę paslaptį – jau ateinantį rugsėjį jos kelionės pas visoje Lietuvoje išsibarsčiusius mokytojus baigsis – mergina keliaus į mokyklą Londone, kur visai neseniai sužinojo įstojusi. Nors sunkiai dirbančią mergaitę palaiko abu tėvai, apie muziką Milda dažniausiai kalbasi su savo tėčiu. „Tėčio giminė labai muzikali, jis ir pats baigęs smuiko specialybę. Todėl dažnai pasitariame, kokį kūrinį man groti, padiskutuojame“.

 

Paklausta, ar jos tėtis susitvarkytų su buitiniais rūpesčiais, kaip tai tenka daryti serialo „Tėvelio dukrytės“ herojui, Milda juokiasi: „Klausimas labai laiku, nes kaip tik šiuo metu mama važinėja į kitą miestą dirbti, tad dažnai liekame tik dviese. Tačiau problemų tikrai nekyla, abu kartu susitvarkome“. Milda itin romantiškai pasakoja ir apie jai ypatingas akimirkas, kai jos architektu dirbantis tėtis savo biure projektuoja, o ji antrame biuro aukšte groja pianinu. Toks bendras darbas abu labai suartina.

 

Naujas serialas – „Tėvelio dukrytės“ jau nuo gegužės 29 d. pirmadieniais–ketvirtadieniais 20 val. per TV3.

 

Serialo anonsas: