Nepakeliama smarve garsėjanti pūdyta silkė, pūdytas ryklys, gleivėtos japoniškos pupelės ir kiti daugeliui šleikštulį keliantys patiekalai… Visą tai ryžosi degustuoti Vidas Bareikis ir VIDO VIDeO laidos svečiai.

 

VV Pudyta silke stop1

 

Laidoje dalyvavęs galiūnas Vidas Blekaitis atviravo, kad neįprastų delikatesų ragavimas – vienas didžiausių malonumų jo gyvenime. Vyras pasakojo, kad neseniai keliaudamas po Pietų Korėją ragavo keptos šunienos. „Niekuo neypatingas skonis, su daržovėm, padažais buvo skanu”, – sakė V. Blekaitis. Viešėdamas Kinijoje Vidas norėjo dar kartą paragauti šio skanėsto, tačiau paaiškėjo, kad šuniena ten nepopuliari. Korėjoje V. Blekaičiui teko ragauti ir kirmelių: „Tikrai skanu, galvojau, kad makaronai.“

 

VV Pudyta silke stop2

 

Dažnai keliaujantis galiūnas prisipažino, kad iš Uzbekijos parsivežtos arklienos ragauti negalėjo: „Kam daviau, niekas nenorėjo. Dėl etikos…”

 

VV Pudyta silke stop3

 

Neįprastiems skoniams neabejingas prekybininkas Eugenijus Mačiukas laidoje papasakojo, kaip jautėsi paragavęs vieno šlykščiausių patiekalų pasaulyje – švediškos pūdytos silkės. „Paprašiau draugo, kad atsiųstų iš Švedijos tos silkės. Pasikviečiau dukrą ir sėdome ragauti. Viską filmavome. Baisiausia, kai atidarai skardinę. Tai išmatų, sauskelnių, puvenų kvapas. Valgydamas naudojau gudrybę nekvėpuoti, tada nesijaučia smarvės ir viskas atrodo ne taip baisiai. Nors buvau matęs internete, kad žmonės, užuodę tą kvapą, apsivemia”, – sakė jis.

 

VV Pudyta silke stop4 VV Pudyta silke stop5 VV Pudyta silke stop6

 

Kas išdrįs paragauti pūdytos silkės, ryklio ir kitų delikatesų, paaiškės šiandien, 17.30 val., laidoje VIDO VIDeO per LNK.