Vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis, vakar pristatęs daugiau nei dvejus metus kurtą konceptualų muzikinį albumą „Fortūna“, neketina sustoti. Praėjusius vienai parai nuo albumo išleidimo, talentingas kūrėjas pristato ir pirmąjį vaizdo klipą, sukurtą dainai, tokiu pačiu pavadinimu, kaip ir visas albumas. 

 

image00003_800x533

Pasakodamas apie dainos prasmę, žinomas kūrėjas išlieka labai atviras ir teigia, kad fortūna čia minima neatsitiktinai. Pasak V. Bareikio, kartais kokios nors profesinės aukštumos atveria akis ir padeda susivokti, kad ne tai yra svarbiausia.

 

„Pagrindinė dainos mintis, žinoma, atsispindi visame tekste. Kartais gražus tu sau ir tinka tau medaliai gali save glostyt, rodos, iki valiai, bet neišvengiamai ateina ta akimirka, kai supranti, kad Everestas baisiai tuščias. Ir oro nėra, draugų nėra, meilės nėra, tėvų nėra. Nieko nėra tik afera su fortūna, kuri akla kekšė! Įkopus į savo profesinius Everestus galvoji, kad ten bus rojus, o pasirodo tai labai tuščia ir vieniša vieta. Jei nori išlikti gyvas privalai nusileisti žemyn, iš naujo susikrauti savo daiktus, surinkti komandą ir pradėti kitą kelionę“,  – taip vaizdingai apie naująjį kūrinį, dainos tekstu pasakoja Vidas.

 

Atlikėjas savo klausytojams šiandien pristato pirmąjį vaizdo klipą, skirtą singlui „Fortūna“. Pasak kūrėjo, vaizdo klipų naujojo albumo dainoms bus dar ne vienas, tačiau šis išties ypatingas.

 

„Klipe norėjosi pavaizduoti tą simbolinio Everesto atšiaurumą, tuštumą. Medalių ir taurių beprasmiškumą ir flirtą su mistiška Fortūna. Ji visgi nėra tau ištikima ir jau po kelių akimirkų gali tave išduoti“, – apie naująjį vaizdo klipą pasakoja atlikėjas.

 

Konceptualiame albume „Fortūna“ nugulė 14 atlikėjo kūrinių, iš kurių tik vieną klausytojai jau turėjo galimybę išgirsti anksčiau, tai sausio mėnesį pasirodę pirmasis albumo singlas – „Kupranugaris“, kurį atlikėjas įrašė kartu su kito hito bendraautoriais grupe „8 Kambarys“. Šiandien albumo dainos yra pasiekiamos visose skaitmeninėse muzikos platformose.

 

Kviečiame įvertinti V. Bareikio kūrinį „Fortūna“ ir jo vaizdo klipą: