Dainininkas Kastytis Kerbedis, ką tik pradžiuginęs daugiatūkstantinę savo gerbėjų minią unikaliu koncertiniu turu „Mano balsas“ ir LNK televizija Šv. Velykų proga žiūrovams padovanos fantastinį muzikinį vakarą. Jis bus rodomas antrąją Šv. Velykų dieną, 19.30 val.

 

kerbedis_800x1200

Apsilankiusieji Kastyčio turo koncertuose su malonumu dar sykį atšvęs vizualinės estetikos, superhitų ir tikro talento fiestą. O tie, kurie nespėjo pamatyti K. Kerbedžio pastarųjų koncertų gyvai, gaus progą išvysti nuostabų reginį neišeidami iš namų.

 

Pilnutėlės arenos. Įvairiausio amžiaus publika, tiesiog įsimylėjusi K. Kerbedį, ir jis pats – kupinas aistros, pašėlusio sceninio siautulio, tiesiog nežemiškos energijos, o kartu – broliško artumo.

 

Kastytis ėjo į publiką nebijodamas, kad gerbėjos jį negyvai užbučiuos. Jam nešė gėles glėbiais, ir jis maloniai dėkojo už tokį dėmesį. Kastytis dainavo daug puikių naujų dainų, tačiau nepaliko klausytojų be pačių pačiausių: be abejo, jis atliko ir „Pienių vyną“, „Melodiją“, „Sakale, lėk“, „Dėl tavęs galiu“ ir aibę kitų laiko patikrintų kūrinių.

 

Klaipėdos „Švyturio“ arenoje nufilmuotas K. Kerbedžio turo pirmasis koncertas, kurį parodys LNK, buvo kupinas žavaus jaudulio: visa ko pradžia, susikaupimas. Bet uostamiestyje Kastytis visuomet jaučiasi nuostabiai, tad kaip tik čia įvykęs turo startas, sutapęs su Įsimylėjėlių diena, jam buvo įkvepianti nauja pradžia.

 

Specialiai šiam turui pagamintos lenktos sceninės konkstrukcijos ir ant jų pritvirtintas LED krioklys sukūrė neįtikėtiną šviesų upės įspūdį. Kiekvienos dainos nuotaikai sukurta unikali vizualizacija, apglėbianti solistą ir asistuojanti jam, žiūrovams ilgai stovėjo akyse, net ir kažin kada pasibaigus koncertui.

 

Betarpiškas atlikėjo bendravimas su klausytojais sukūrė atmosferą, kurios galėtų pavydėti bet kuris dainininkas. Na, ir tas balsas – jis neprilygstamas, nepakartojamas, vienintelis toks.

 

LNK žiūrovams pasiseks dar labiau: jiems bus parodytas ne tik koncerto įrašas, bet ir K. Kerbedžio bei jo kviestinių muzikantų interviu apie turą „Mano balsas“ ir ką tik patirtas labiausiai jaudinančias ir pačias gražiausias emocijas.