Kartais meilė užgimsta visai netikėtai. Kartais tai nutinka su nevisai tinkamu žmogumi, tačiau jeigu jausmas pakankamai stiprus, dėl jo verta kovoti.

 

1 (Medium)

 

„Vanduo drambliams“ yra neeilinė drama, priverčianti jausmingai išgyventi kiekvieną jis minutę ir melstis geros pabaigos. Joje pasakojama apie viską praradusį vaikiną, besistengianti išgyventi. Jis netikėtai papuola į cirko pasaulį, kuriame viskas nėra taip gražu ir nekalta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 

2 (Medium)

 

Kaip ir tikėtasi, tarp cirko savininko žmonos ir vaikino įsiplieskia jausmai, kuriems turėtų būti nelemta išsipildyti. Visgi pora turi išgyventi ne tik vidinius prieštaravimus, bet ir kitus sunkumus.

 

3 (Medium)

 

Filmas sukurtas 2011 metais, pagal istorinį Saros Gruen romaną. Pagrindinės dramos žvaigždės – „Saulėlydžio“ žvaigždė Robertas Pattinsonas, „Užsispyrusi blondinė“ Reese Witherspoon bei „Negarbinguose šunsnukiuose“ sužibėjęs Christophas Waltzas.

 

4 (Medium)

 

Vieni tikina, kad dramoje trūksta chemijos, o kai kurios filmo akimirkos yra kvailos ir tarsi sukurtos specialiai paauglėms, besikankinančioms dėl pirmosios meilės. Kiti sako, jog aktoriai buvo parinkti itin atidžiai, mat į daugybę scenų buvo galima tikrai įsijausti.

 

5 (Medium)

 

Filmas vietomis primena pasaką bei parodo, kiek daug cirko žiūrovai nemato. Aktoriai savo darbą atliko puikiai, jausmai iš tiesų liejosi per kraštus: ilgi žvilgsniai, šypsenos, nekalti prisilietimai.

 

Drama patiks ne tik romantiško vakaro trokštantiems žmonėms, bet ir tiems, kurie savo gyvenime ieško šiek tiek sudėtingesnių akimirkų bei priminimo, kad galiausias viskas nutinka taip, kaip ir turi būti.

 

„Vanduo drambliams“ šeštadienį 22.00 val. rubrikoje „Šeštadienio gero kino vakaras“ tik per TV3!