Dainininkė ir muzikos pedagogė Vaida Genytė namuose sostinėje augina šuniuką Bučkį. Bučkis – tai neišsipildžiusi Vaidos vaikystės svajonė turėti savo keturkojį, kuriuo galėtų rūpintis, skirti jam dėmesio, meilės ir būti atsakinga už mielą sutvėrimą.

 

GP 201121 LAIDA VAIDA GENYTE.00_02_51_14.Still002

 

Bučkis į Vaidos šeimą atkeliavo prieš aštuonerius metus. Tai Vakarų Škotijos terjeras. Jis, kaip dauguma liaudiškai vadinamų „vestukų“, mėgsta būti vienas, nepriklausomas. Be to, jam nepatinka, kai kas nors jį fotografuoja ar filmuoja.

 

GP 201121 LAIDA VAIDA GENYTE.00_06_31_14.Still005

 

Bučkis labai greitai surado savo vietą Vaidos, jos vyro ir sūnaus glėbyje. Tiesa, jis tikrai negalvoja, kad yra augintinis. Atvirkščiai, Vaida sako, kad Bučkis jaučiasi vadas, o su juo gyvenantys žmonės yra jo augintiniai.

 

#sekmadienis #goodtime #flippoint #wakepark #bučkis #meilė

 

„Jis yra šeimininkas, mes esam gauja ir gaujos nariai, kurie turi tokias pačias teises, kaip ir jis. Kartais toks įspūdis, kad, kai labai norisi, jog jis nuramintų tave ir nušluostytų tau ašaras, kai tau bloga, tai ne jis ateina pas tave, o tu nueini pas jį ir nusišluostai ašaras į jį“, – šią šeštadienio pavakarę LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ 17.55 val. pasakos Vaida.

 

jerasØ=ܪØ=ܪvaida_genyteVakarų Å¡k

 

Dar prieš įsigydama Bučkį Vaida bandė laikyti ir katiną. Tačiau su katinu nesurado jokios bendros kalbos. „Myliu gyvūnus visus, kačiukais žaviuosi, ir tikrai labai įdomūs gyvūnai, meilūs gyvūnai, bet supratau, kad tai – ne mano gyvūnas“.

 

Vaidai Genytei bendravimas su šunimis suteikia daug džiaugsmo ir meilės. Moteris kartu su savo sūnumi dažnai nuvyksta ir į gyvūnų globos namus pasirūpinti likimo nuskriaustais keturkojais.

 

Kadangi Vaida Genytė ne tik dainininkė, bet ir muzikos pedagogė, ji dažnai su Bučkiu repetuoja. Bučkiui dainos ir muzika labai patinka. „Kai aš groju, jis būna šalia, kai aš dainuoju, jisai irgi būna šalia, kai repetuoju, jis visada yra šalia, kaip aš maistą gaminu, jisai šalia, kai namuose tvarkausi, jis irgi kartu šalia.“

 

Kodėl Vaida Genytė norėtų daugiau šunų ir kuo baigėsi Bučkio avantiūra pavogti degantį fejerverką Naujųjų naktį, matysite šią šeštadienio pavakarę 17.55 val. LNK gyvūnų gyvenimo būdo laidoje „Gyvūnų pasaulis“ su Pauliumi Kaupeliu.