Koks įvykis pakeitė pasaulį labiausiai? Laidų vedėjas, aktorius Vitalijus Cololo, dainininkas Deividas Norvilas-Deivis ir operos solistas Rafailas Karpis tvirtai nusprendė: tai – pirmasis skrydis į kosmosą. Šį sekmadienį, kovo 20-ąją, TV3 eteryje visus džiugins, stebins ir šokti kvies projektas „Trys Muškietininkai“. Scenoje susirungsiantys trio žiūrovams atskleis, kokios istorijos, jų manymu, pakeitė pasaulį.

 

TV3_Trys_muskietininkai_Komisija

 

„Pasirinkome kosmoso temą, nes norėjome papasakoti istoriją, tų, kuriuos visi pamiršo. Pirmieji kosmose buvo net ne žmonės: ne Armstrongas, ne Gagarinas. Pirmieji buvo gyvūnai, tūkstančiai gyvūnų. Todėl ir nusprendėme papasakoti jų istoriją – įkūnijome Strielką, Bielką ir Laiką“, – pasakojo V. Cololo.

 

TV3_Trys_muskietininkai_Kosmosas

 

Nors trio pasirodymas – humoristinis, jam žinomi vyrai ruošėsi itin rimtai. „Dažnai versle arba politikoje sakoma: „Tikslas pateisia priemones“. Kosmoso varžybose, rodos, šis posakis buvo itin gajus. Tirti nepasiekiamų tolių iškeliavo ne vienas šuo, ne vienas grįžo negyvas“, – niūrią istoriją prisiminė Vitalijus.

 

TV3_Trys_muskietininkai_Kosmosas_2

 

Pasak V. Cololo, dainas jų vyriškas trio rinkosi kruopščiai. Jis juokavo, kad geriausia ne tik pasirodymus, bet ir renginius pradėti su „69 Danguje“, o pabaigti su Egidijumi Dragūnu.

 

TV3_Trys_muskietininkai_Kosmosas_3

 

„Pasirinkome grupės „69 Danguje“ dainą „Skrisim“, nes su ja pradėti pasirodymą visuomet geras ženklas. O Sel‘o dainą pasirinkome, nes jis… jis – kosmonautas, retkarčiais parskrendantis į žemę“, – juokavo Vitalijus.

 

Nors tarp V. Cololo, Deivio ir R. Karpio pasitaiko ir karštų nesutarimų, juos trio greitai išsprendžia ir siekia geriausio, komiškiausio ir labiausiai žiūrovus paliesiančio rezultato.

 

„Kiekvienas pasirodymas reikalauja savotiško pasirengimo ir energijos. Mūsų trijulė – talentinga, gera, žodžiu, fantastiška. Tad nieko keisto, kad visko būna. Aš esu su humoru, Deivis visuomet rimtas, o Rafikas – mudviejų arbitras. Jis viską stebi ir jei kyla konfliktas, mums sako: „Berniukai, nesipykit“. Ir mes nebesipykstam“, – juokėsi Cololo.

 

Jūsų dėmesiui – trijulės pasirodymo ištrauka: https://goo.gl/YZJp9t

 

„Tris muškietininkus“ vesti patikėta TV3 laidų vedėjui, dainininkui Marijui Mikutavičiui. Dalyvius vertins  kompetentinga komisija: šoumenas Arūnas Valinskas, baleto meistras Nerijus Juška, aktorė Kristina Kazlauskaitė, kompozitorė ir muzikos dėstytoja Laima Lapkauskaitė.

 

Muzikiniame šou dalyvauja ryškiausios šalies žvaigždės:  Vitalijus Cololo, Deividas Norvilas-Deivis, Rafailas Karpis, Gerda Stiklickienė, Andrius Žiurauskas, Irena Starošaitė, Marius Jampolskis, Andrius Butkus, Vaiva Budraitytė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Algis Radzevičius-Patrulis, Aušra Štukytė, Dileta Meškaitė-Kiselienė, Justina Žemaitytė, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Birutė Petrikytė ir kiti.

 

Muzikinis šou „Trys muškietininkai. Istorijos, pakeitusios pasaulį“ – sekmadienį

19.30 val. per TV3!