Ukmergės rajono teismas už tai, kad filmavimo metu užpuolė ir sužalojo LNK laidos „24 valandos“ redaktorę Donatą Baltrušaitytę-Laisvą, ukmergiškiui Raimondui Urbonavičiui skyrė baudą – nemokamai atidirbti 24 valandas viešųjų darbų.

 

Doanta_1

 

„Sveikinu teismo sprendimą, nors jis gal ir per švelnus. Nežinau, ar nuolat girtaujančiam žmogui tai bus pamoka, bet bus pamoka kitiems, kurie kelia ranką prieš žurnalistus. Šiuo atveju tikiuosi, kad bent visuomenė turės naudos iš jo darbo“, – teismo sprendimą komentavo Donata Baltrušaitytė.

 

Doanta_3

 

Kaip jau pranešė LNK, į pirmuosius laidos filmavimus išsiruošusi laidos redaktorė Donata grįžo sužalota, girtas laidos pašnekovas žurnalistei praskėlė kaktą.

 

Donata_2

 

Laidą „24 valandos“ išsikvietė Veronika, kuri maldavo padėti jos seseriai Valerijai, gyvenančiai Ukmergės rajone. Veronikos sesuo Valerija jau dešimt metų kenčia ir smurtą ir užgauliojimus savo sūnaus, kuris nuolat išgėrinėja… Pakalbinusi Veroniką, laidos kūrybinė nuvyko pas Valeriją r jos sūnų Raimondą. Atvykę į namus, jį jau rado girtą. Jis užsipuolė atvykusią laidos „24 valandos“ komandą.

 

„Kai prasidėjo konfliktas buvome namo viduje, labai išsigandau, nes ten pilna peilių, tad skubiai išėjome į kiemą. Tačiau nuo to ramiau nepasidarė. Rankoje gniaužtą žiebtuvėlį jis sviedė ir pataikė man į kaktą. Pajutau, kad bėga kraujas“, – įvykį prisiminė Donata.

 

Žurnalistė nieko nelaukdama iškvietė policiją ir parašė pareiškimą dėl sužalojimo.  Vyras buvo sulaikytas, jam nustatytas 3,2 promilių girtumas. R.Urbonavičius jau yra baustas policijos ne kartą.