Susumavus paskutinius šių metų rezultatus, TV3 televizija jau 10-us metus iš eilės gali būti drąsiai tituluojama žiūrimiausia televizija Lietuvoje.

 

Žiniasklaidos tyrimų bendrovės „TNS LT“ duomenimis, šiais metais TV3 atsiriekė didžiausią – 16,8 proc. visų amžiaus grupių žiūrovų auditorijos. Didžiausią TV rinkos dalį – beveik penktadalį (daugiau nei 23 proc.) auditorijos TV3 pasiėmė ir 15-49 amžiaus grupėje. Tuo tarpu kiti rinkos dalyviai šios amžiaus grupės auditorijoje pasiskirstė likusią dalį taip: LNK – 16,1 proc., TV6 – 5,8 proc., BTV- 5,6 proc., LRT – 5,3 proc., TV1- 3,5 proc., Lietuvos ryto televizija – 2,5 proc., TV8 – 2 proc., kt.

 

„Mes nuolat siekiame, kad mūsų žiūrovus pasiektų tai, kas geriausia – tik kokybiškos laidos, įdomiausios pramogos, aktualiausia informacija, o visa tai būtų galima patogiai stebėti ne tik televizijos ekrane, bet ir taip vadinamuosiuose antruosiuose ekranuose. Džiugu, kad mūsų nuoširdus darbas pasiteisina ir jau dešimtus metus esame žiūrimiausia televizija Lietuvoje“, – sako UAB „TELE-3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

 

Puikius rezultatus TV3 televizijai ypač lėmė sėkmingas antrasis pusmetis, kuris, kaip įprasta, būna pats aktyviausias metuose. „Eurobasket“ varžybų transliacijos, kurias peržiūrėjo daugiau nei 1,8 mln. žmonių, taip pat žiūrovų itin pamėgti lietuviški serialai, be kurių lietuviai negalėjo praleisti rudens vakarų, milžiniško populiarumo sulaukę muzikiniai projektai „X faktorius“ ir „Chorų karai“ bei kultiniai filmai – visa tai išskleidė puikią puoštę, leidusią TV3 antrąjį pusmetį palikti konkurentus užnugaryje.

 

Visų televizijų visų metų laidų TOP‘e pirmosios pozicijos taip pat užimtos TV3 programa. Populiariausias metų filmas – kultinis „Vienas namuose 2. Pasiklydę Niujorke“. Kiti TV3 rodyti filmai taip pat užtikrintai išsirikiavę TOP 10-uke – visų metų, iš visų Lietuvos televizijų.

 

Lietuvos metų TOP 5 serialų sąraše taip pat išsidėstę TV3 rodyti serialai: „Moterys meluoja geriau 6“, „Pasmerkti 2“, „Motina ir sūnus“, „Pamiršk mane“ bei „Moterų laimė“.

 

Žiūrovų meilės itin daug sulaukė ir muzikiniai projektai. Sekmadieniais žiūrovus džiuginantį muzikinį šou „X Faktorių“ per visus metus peržiūrėjo jau beveik 2 mln. žiūrovų. Pripažinimo netrūko ir pamėgtiems „Chorų karams“.

 

Metų Lietuvos serialų TOP 5

 

Pavadinimas TV Kanalas Žiūrovų auditorijos dalis proc.
Moterys meluoja geriau 6

TV3

13.4

Pasmerkti 2

TV3

10.6

Motina ir sūnus

TV3

8.4

Pamiršk mane

TV3

7.9

Moterų laimė

TV3

7.0

 

Metų Lietuvos filmų TOP 5

 

Pavadinimas TV Kanalas Žiūrovų auditorijos dalis proc.
Vienas namuose 2. pasiklydęs niujorke

TV3

14.7

Vienas namuose

TV3

12.7

Garfildas

TV3

12.4

Princesė ir varlius

TV3

12.1

Madagaskaras tv3. 2 rodymas

TV3

11.9

 

Metų Lietuvos sporto transliacijų TOP 5

 

Pavadiniams TV Kanalas Žiūrovų auditorijos dalis proc.
Eurobasket/lietuva-prancūzija. finalas

TV3

24.9

Eurobasket/lietuva-kroatija

TV3

19.7

Eurobasket/italija-lietuva

TV3

18.7

Eurobasket/lietuva-ukraina

TV3

17.4

Eurobasket/lietuva-prancūzija

TV3

15.9

 

 

 

 

TV3 televizija – žiūrimiausia Lietuvoje!