Sekmadienį 17.55 val. TV3 laidoje „Aš – stilistas!“ modeliu taps populiaraus lietuviško serialo „Tobula kopija“ aktorė Evita Malaškevičiūtė. Prieš veidrodį ji galės pamatyti keletą visai skirtingų įvaizdžių ir pasirinkti, kaip norėtų atrodyti eidama šokti iki ryto.

 

TV3 seriale „Tobula kopija“ Evitos kuriamas dygios paauglės Joanos personažas – itin ryškus. Ji aikštinga, linkusi atsikalbinėti ir neskubanti paisyti pamokymų nei patarimų. Ją vaidinanti E. Malaškevičiūtė – visiškai kitokia, jas abi sieja nebent pomėgis šokti vakarėliuose.As-stilistas TV3 televizija

 

Sekmadienį TV3 laidos „Aš – stilistas!“ tema leis 18-metei aktorei įsijausti į šokių aikštelės karalienės vaidmenį – projekto dalyviai jai, taip pat – diskotekas mėgstantiems žiūrovams, pasiūlys išskirtinius drabužių derinius.

 

„Tai – labai smagi laida. Joje filmuodamasi buvau tarp daugybės drabužių, kas man visada patinka, – juokdamasi sako aktorė. – Nenorėjau blizgučių, man labiau patiko subtilūs, skoningi deriniai. Bet buvo ir tokių sprendimų, kai pasijutau nejaukiai. Vis dėlto patirtis stiliaus laidoje buvo naudinga – pamačiau ką galima derinti, o ko – ne. Dabar net mąstau, kad kai ką iš pasiūlytų aksesuarų labai norėčiau įsigyti.“

 

Stilistų zujimas po filmavimo aikštelę Evitai – ne naujiena. Nuo vaikystės serialuose besifilmuojanti vilnietė įprato vilkėti kostiumininkų parinktus drabužius. „Nesu išranki, bet savo nuomonę visuomet pasakau – nenoriu blogai atrodyti kadre. Nesu išsišokėlė, bet ir ne ta nendrelė, kad kur papūsi – ten nulinks“, – teigia Evita.

 

Koks derinys E. Malaškevičiūtei patiks labiausiai, o kas bus negailestingai sukritikuota komisijos, paaiškės jau sekmadienį 17.55 val. laidoje „Aš – stilistas!“ tik per TV3.