Žiūrimiausia televizija TV3 tęsia kasmetinę tradiciją – jau ketvirtą vasarą iš eilės dalinasi charizmatiškųjų keliautojų – Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus – kelionių senu automobiliu dienoraščiais. TV3 eteryje jau šio mėnesio pabaigoje – kvapą gniaužianti premjera „Visos Australijos dulkės“. Žiūrovų mylimas duetas atskleis, kaip vietoje planuotų 8000 kilometrų kengūrų šalyje įveikė net 12 000, kokių netikėtų nuotykių patyrė ir, žinoma, iš arti parodys gražiausius Australijos kampelius.

 

TV3_VAD_Martynas_Starkus_Vytaras_Radzevicius_2

Seno automobilio paieškų istorija, kelionė į Sidnėjų ir Melburną, netikėta puota Australijos lietuvės ir jos keturių sūnų šeimoje, kelionė ne tik per dykumą, bet ir aplink ją, žemaičių blynų gaminimas australiškame paplūdimyje, apsilankymas rodeo ir savaitgalis bulių apsuptyje… – visa tai TV3 žiūrovai išvys jau netrukus.

 

Nepamirštamoje kelionėje po Australiją Martynas su Vytaru tikrai nenuobodžiavo: teko nesėkmingai spėlioti užmirštą lagamino kodą, iš lietuvių dovanų gauti laimę nešančius kengūros kiaušinius, iš arti susipažinti su koalomis, patirti vairavimo kaire eismo puse malonumus, sutikti krokodilų.

 

Prieš trejus metus duetas TV3 žiūrovus kvietė atrasti Argentiną, Braziliją ir Čilę, užpernai – Boliviją, Ekvadorą, Peru ir Kolumbiją. Pernai herojai pervažiavo Laosą, Kambodžą ir Vietnamą. Šio mėnesio pabaigoje – jau devintoji keliautojų avantiūra kelionės per pasaulį senu automobiliu dienoraštyje „Visos Australijos dulkės“.

 

Naujausiame kelionių dienoraštyje bičiuliai ir kolegos – žurnalistas, televizijos prodiuseris, TV3 laidų vedėjas M. Starkus iržurnalistas, sporto komentatorius V. Radzevičiaus – rodys šį pavasarį vykusios australiškos avantiūros akimirkas.

 

TV3_VAD_12000_kkm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Visos Australijos dulkės“ – jau greitai tik per TV3!