Bene labiausiai intriguojanti žiūrimiausios televizijos TV3 ir žinomiausios televizijos internete TV3 Play staigmena šv. Valentino dienos proga žiūrovų laukia jau šį penktadienį. 18.10 val. – projekto „Didžiosios piršlybos“ premjera!

 

„Didžiosios piršlybos“ – projektas, kuriam prireikė dviejų intensyvaus pasiruošimo mėnesių. „Buvo atsakingai „klijuojama“ idėja, kaip mūsų būsimasis jaunikis sugebės šv. Valentino dieną originaliai nustebinti savo išrinktąją. Prireikė daug energijos ir darbo, kad šią piršlybų istoriją galėtume parodyti kaip tik meilės dieną. Norėjome, kad ši proga būtų ypatinga ne tik tiems žmonėms, kurie stebės projektą TV3 ir TV3 Play ekranuose, bet ir tiems dviem įsimylėjėliams“, – aiškina projekto prodiuseris Mindaugas Rainys.

 

Visą laiką intensyviai ruošėsi ir pats jaunikis – dalyvavo šokių repeticijose, filmavimuose. Tiesa, sudėtingiausia užduotimi jam tapo visą laikotarpį nuo savo išrinktosios slėpti savo dalyvavimą projekte – kad jo antroji pusė nė nenujaustų, kam iš tiesų yra rengiamasi. „Tai buvo tikrai rimta užduotis – buvo prigalvota begalė istorijų, kur netikėtai vakarais dingsta jaunikis, ką veikia. Kaip tik dėl netikėtumo efekto reikėjo investuoti tiek daug laiko. Viskas projekte turėjo būti atlikta vienu dubliu. Žinojome, kad jei kas nors nepavyks, antro šanso pakartojimui mes tiesiog nebeturime“, – intriguojančias detales atskleidžia prodiuseris.

 

Kad būsima nuotaka ištartų lemtingąjį „taip“, „Didžiųjų piršlybų“ komanda privalėjo viską atlikti kuo natūraliau ir tikroviškiau: „Tai, ką penktadienį 18.10 val. išvys TV3 ir TV3 Play žiūrovas, bus visiškai tikra, nufilmuota vienu vieninteliu bandymu, be jokio montažo. Tai bus labai nuoširdu, jautru ir tikra. Net neabejoju, kad meilės dieną šis įvykis paliks didžiulį įspūdį visiems.“

 

„Didžiųjų piršlybų“ įvykyje dalyvavo 200 šokėjų, kuriuos pavyko suburti Vilniaus šokio akademijai su „Šok su manimi“ nugalėtoja šokėja Milana Jašinskyte priešakyje. Tai įvairiausio žanro šokėjai – nuo gatvės šokių, linijinių šokių atlikėjų iki pramoginių šokių šokėjų. Projekte dalyvavo ir „X Faktoriaus“ išgarsintas dainininkas Martynas Kavaliauskas, o vieną iš vaidmenų atliko filmų „Redirected / Už Lietuvą!“, „Zero“ žvaigždė – aktorius Mindaugas Papinigis. Kameromis apsuptos triukus atliko akrobatės, krito konfeti, viską lydėjo  puikios emocijos.

 

Prodiuseris tikina, kad „Didžiosios piršlybos“ geru jausmų užtaisu užmegs emocinį ryšį su žiūrovu, nes rodys vieną jautriausių gyvenimo įvykių. Kaip jis baigsis? Ar vaikinas išgirs lemtingąjį „taip“, TV3 ir TV3 Play žiūrovai sužinos jau šį penktadienį 18.10 val.

 

TV3 primena, kad vasario 14-ąją, Šv. Valentino dieną, žiūrovų laukia ne tik „Didžiosios piršlybos“, interneto rinkimų „TV3 mylimiausi“ rezultatų paskelbimas, bet ir gražiausi romantiniai filmai: 19.30 val. nuostabi 1955 metais W. Disney sukurta animacinė meilės istorija „Dama ir valkata“ (Lady and the Tramp), 21.05 val. lietuvių romantinės komedijos „Valentinas vienas“ premjera, 23.10 val. legendinė Oskaru įvertinta meilės juosta „Graži moteris“ (Pretty Woman), o 01.35 val. ilgąją šventinę filmų programą užbaigs prancūzų nuotykių komedija „Puikus planas“ (Fly Me to the Moon aka Un plan parfait) su Diane Kruger.

 

Visas piršlybų naujienas galima rasti projekto puslapyje www.didziosiospirslybos.lt