Vasarą populiariame projekte „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyvavusi Viktorija Šaulytė, panašu, iš televizijos trauktis neketina ir vėl atsidūrė tarp realybės šou sienų. Vis dėlto šį kartą mergina stojo ne prieš kameras, o už jų. Ji tapo viena iš naujo TV3 muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ stilisčių. Už kadro dirbti ėmusi Viktorija prisipažino, kad naujas darbas sukėlė nostalgiją ir priminė tą laiką, kai ji pati dalyvavo realybės šou.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Viktorija_Saulyte_FOTO_Imantas Boiko

„Kaip stilistė realybės šou esu pirmą kartą. Manau, daugeliui atrodo, kad tai labai lengva užduotis – susirandi drabužius, aprengi dalyvius. Bet sunkiausia tai, kad visi dalyviai labai skirtingi ir jų sudėjimai yra skirtingi, todėl rūbų tenka atsinešti tikrai ne po vieną derinį, netikusius turi atiduoti, vėl staigiai ieškoti kitų. Čia viskas gali labai greitai keistis – turi viskam būti pasiruošęs“, – sakė kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė V. Šaulytė.

 

Kartu su stilistu Joringiu Šatu kiekvieno šeštadienio tiesioginio eterio metu „Aš – superhitas“ dalyvių įvaizdžiu besirūpinanti buvusi realybės šou dalyvė pasakojo, kad palikus projektą grįžti į kasdienį gyvenimą buvo sudėtinga – teko pereiti net keletą etapų.

 

„Nuo mano dalyvavimo realybės šou jau yra praėję beveik pusė metų. Iš pradžių, kai išėjau, man norėjosi kuo greičiau ištrūkti, kad niekas neribotų. Išeini, pasineri į gyvenimą ir viskas taip staigiai pasidaro keista – visi nori tavo dėmesio, visi visko klausinėja. Viduje tu nesupranti, kas vyksta“, – pasakojo mergina.

 

„Po to tai truputį nusėda, pats bandai su savimi susigyventi, viskas grįžta į senas vėžias. Bet po kurio laiko ateina ta trečioji stadija – pradedi galvoti, kiek praėjo laiko, nes būnant realybės šou patalpose jis tarsi sustojo, atrodė, kad ten jau esi ir būsi amžinybę. Aš tik praėjus beveik pusei metų atsidariau pasižiūrėti visas nuotraukas, perskaičiau visas gautas žinutes, kurių nebuvau skaičiusi. Pavadinčiau tai nostalgija – pasidaro net šiek tiek liūdna, kad viskas baigėsi. Būdama šalia „Aš – superhitas“ dalyvių prisimenu savo jaudulį, nežinomybę, tuos šiurpuliukus, kai nežinai, kas laukia“, – kalbėjo V. Šaulytė.

 

Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ merginai itin pasisekė – ji beveik pasiekė finalą. Paklausta, kokia buvo jos sėkmės paslaptis, stilistė įvardija buvimą savimi: „Kai pati dalyvavau projekte, niekada nebuvo tokios akimirkos, kad bijočiau būti savimi – nebijojau nusišnekėti, nebijojau padaryti kažką ne taip, nesibaiminau kitų nuomonės. Kiek supratau iš visų laiškų, kuriuos perskaičiau, tai žmonėms ir patiko, jie matė tikrą mane. Nieko nebandžiau įrodyti, buvau paprasta ir žemiška.“

 

Po šeštadienį vykusios pirmosios tiesiogiai transliuotos projekto „Aš – superhitas“ išlikimo kovos su projektu atsisveikino seksualioji Monika. Likęs dalyvių devintukas ir toliau tęsią kovą dėl nugalėtojo vardo ir pagrindinio prizo – 10-ties tūkstančių eurų, kuriuos dovanos verslo ir kultūros parko „Gariūnai“. Norintiems laimėti „Aš – superhitas“ V. Šaulytė patarė turėti teisingus prioritetus.

 

„Daugelis į realybės šou eina išgarsėti, kad juos vėliau atsimintų ir žinotų. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad projekte tu būsi tik kurį laiką. Kas iš to, jei ekrane bandysi būti „kietesnis“, o išėjus žmonės tave matys visai kitokį. Reikia išlaikyti savo žmogiškumą, nes jį projekte prarasti visai nesunku, ypač, kai yra konkurencija. Gal ir banaliai skamba, bet reikia išlikti savimi – tai tikrai pasitvirtina. Skambės nekaip, bet gali būti ir taip, kad išėjus tavęs niekas neprisimins, todėl svarbu neprarasti savęs“, – sakė Viktorija.

 

Intriguojančiame realybės šou „Aš – superhitas“ dėl pripažinimo ir verslo bei kultūros parko „Gariūnai“ įsteigto pagrindinio prizo – 10 tūkst. eurų – šiuo metu rungiasi devyni charizmatiški ir talentingi dalyviai. Juos 24 valandas per parą filmuoja kameros ir stebi portalo tv3.lt lankytojai. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV6 žiūrovai sužino įdomiausius realybės šou dienos įvykius, specialiose radijo Gold FM laidose pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.10 val. išgirsta pokalbius su dalyviais, o kiekvieną šeštadienį, tiesioginės transliacijos metu, kuri vyksta tiesiai iš verslo ir kultūros parko „Gariūnai“, dalyviai kovoja įnirtingoje išlikimo kovoje, kur vienam iš jų tenka atsisveikinti su projektu.

 

„Aš – superhitas“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20 val. per TV6!