Saulėtą ir šiltą savaitgalį Radviliškio rajone, Burbiškio dvaro parke vyko išskirtinis ir vasara dvelkiantis festivalis – tulpių žydėjimo šventė. Renginyje vyko ne tik tautodailės mugė, senovinių gramofonų, patefonų ir automobilių parodos bei garsių dainininkų koncertai, bet aplink besisukiodamos žinomos televizijos aktorės, šventės dalyvius kalbino apie… meilę.

 

IMG_9702 (Small)

   

Šeštadienį Burbiškio dvaro parke prasidėjusi tulpių žydėjimo šventė priminė, kad saulėtos ir šiluma lepinančios dienos jau pasiruošusios visus džiuginti ilgą vasaros sezoną. Spalvinga tulpių jūra parką apjuosė jau aštuonioliktąjį kartą, o šįsyk jis ypatingas – šventė skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

 

IMG_9713 (Small) IMG_9753 (Small)

 

Tačiau progų švęsti pavasarį yra ir daugiau: gegužės 13-toji – lietuvių meilės deivės Mildos diena. Juk meilę pavasarį norisi švęsti kur kas labiau nei speiguotą vasarį. Dievaitės Mildos įkvėptos, į tulpių žydėjimo festivalį atvyko trys jaunos ir talentingos televizijos aktorės – Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė ir Justina Nemanytė.

 

IMG_9758 (Small) IMG_9759 (Small)

 

Vikriai besisukiodamos žinomos aktorės šventės dalyvių klausinėjo ramybės neduodančio klausimo – kam ta meilė? Kas gi ji yra? Kuo kiekvienam ji tokia svarbi? Po netikėtais romantiškais klausimais slypėjo ne tik smagus meilės dienos paminėjimas, bet ir dar viena itin svarbi žinia – vasarą TV3 televizijos eterį užkariaus naujas, romantika ir linksmomis istorijomis intriguosiantis lietuvių serialas „Kam ta meilė?“.

 

IMG_9759 (Small) IMG_9771 (Small)

 

Šventiškai nusiteikę svečiai pateikė įvairiausių, linksmų ir netikėtų atsakymų. „Meilė – tai visa ko variklis. Be jos mes būtume niekas“, – tvirtai apie meilę pasisakė vienas iš šventės dalyvių. Mintimis apie meilę dalinosi įsimylėjusios poros, vienišiai, gausios šeimos ir net daugiau nei 90 metų turintys senoliai, kurie apie meilę žino geriausiai.

 

IMG_9778 (Small) IMG_9788 (Small)

 

„Dažnai iš jaunų žmonių girdėjom atsakymą – nežinau. Turbūt tai ir pasako viską apie jaunus žmones, ir tai, apie ką bus serialas. Kai tu nežinai, kas ta meilė yra, kur ją rasti, kai intensyviai vyksta tos paieškos. Vyresni žmonės apie meilę kalbėjo išties labai gražiai“, – po šventės kalbėjo aktorė J. Nemanytė.

 

IMG_9845 (Small)

 

„Gamta, gėlės… ėjome per parką ir tiesiog snigo žiedlapiais. Puiki romantiška atmosfera, dėl to ir sutikome daug porų. Ir seneliai, ir jauni, ir vaikučiai, visi šypsosi, mėgaujasi tokia diena, paukščiukai skraido, žydi tulpių jūra, šuniukai aplink irgi bėgioja vienas kitą bučiuodami. Žodžiu, festivalyje radome tikrai daug meilės“, – įspūdžiais dalinosi viena iš pagrindinių serialo aktorių Žiedūnė Mardosaitė.

 

IMG_9850 (Small) IMG_9861 (Small)

 

Išskirtinės akimirkos iš Tulpių šventės ir geriausi šventės svečių atsakymai į aktorių klausimus apie meilę – jau greitai pasirodys viešumoje. Aktorės vienbalsiai tikina – žmonių atsakymai bei pamąstymai apie meilę ne tik privers nusišypsoti, bet ir palies jautriausias stygas.

 

Tulpių žydėjimo šventėje pasirodžiusios aktorės seriale įkūnys išskirtinius vaidmenis ir kartu su kitais aktoriais žiūrovams mėgins atsakyti – tai kam gi ta meilė? Serialą kurianti prodiuserių kompanija „Videometra“ kol kas išlaiko intrigą ir visų kortų neatverčia, tačiau išduoda, kad seriale pasirodys ryškiausi televizijos aktoriai: Ramūnas Rudokas, Andrius Paulavičius, Arvydas Dapšys, Asta Baukutė ir kiti. Ekranus užkariausiantis naujas romantiškas serialas jau greitai per TV3!