„Kas nutinka vyrams, kurie išsiskyrę su moterimis, išsiskiria ir su savo vaikais? Neretai pamiršta, kad apskritai juos turi, nenori matytis, nekalbant apie išlaikymą. Toks klausimas kyla ir Violetai, kuri po kone 20 metų santuokos išsiskyrė su vyru ir liko su trimis dukromis. Mergaitėms, kurių net dvi yra neįgalios, pinigų iš tėvo dabar tenka prašyti per teismus“, – apie antradienio „TV pagalbos“ istoriją pasakoja Rūta Filejeva.

 

2 (Small)

 

Violeta su vyru pragyveno devyniolika metų. Pats vyras atvežė savo žmoną į naujus namus, kuriuose ji dabar gyvena su naujuoju draugu. „Su vyru gyvenimas buvo ne rožėm klotas. Jis gėrė. Iš pradžių kartą į mėnesį, paskui į savaitę, o netrukus ir kiekvieną dieną. O tada man namuose vietos jau nebūdavo. Tekdavo bėgti“, – guodėsi moteris.

 

3 (Small)

 

Pasak Violetos, namuose ji nuolat kentė vyro smurtą, tačiau kentėjo. Kaip ji pati sako – dėl vaikų.

 

Įvykus skyryboms, moteris glaudėsi pas kaimyną, kol galiausiai jie tapo pora.

 

4 (Small)

 

Violeta pasakoja, kad buvęs vyras tiesiog tyčiojasi ir iš jos, ir iš savo vaikų. Kai moteris prisiteisė alimentus, trijų dukrų tėvas visą turtą perrašė savo broliui, kad oficialiai atrodytų skurdžius ir, gink Dieve, vaikams niekas neatitektų.

 

6 (Small)

 

„Vienai dukrai jis moka, o kita nieko iš tėvo negauna. Bet moka irgi ne pilną priteistą sumą. Vieną mėnesį perveda tiek, kiek priklauso, o kitą – tik pusę“, – skundžiasi Violeta.

 

Pasak moters, buvęs vyras alimentų nemoka, nes neva ji neleidžia bendrauti su dukromis. Violeta netramdo ašarų – ji visą laiką rūpinosi ne tik smurtaujančiu vyru, bet ir jo ligotais tėvais. „Kai mes skyrėmės, turto turėjom po lygiai, bet jis savo dalį perrašė broliui, kad tik nereikėtų išlaikyti dukrų. Štai taip mano buvęs vyras man atsidėkojo už rūpestį ir juo, ir jo šeima“, – sako Violeta.

 

Moteris pasakoja, kad iš buvusio vyro sulaukdavo ir romantiškų žinučių, prašančių grįžti pas jį, taikytis dėl vaikų. Tačiau jos nutrūko vos tik jo turtas buvo perrašytas broliui. „Jis žinojo, kad aš noriu kreiptis į antstolį dėl skolos už vaikų išlaikymą išieškojimo. O perrašęs savo žemes tapo vargšu, iš kurio nebėra ką išieškoti“, – sako Violeta.

 

„Ar iš tiesų trijų dukrų tėvas yra toks beširdis ir daro viską, kad tik vaikams nenubyrėtų net menkas lašelis jo turto? O gal Violeta iš pykčio buvusį vyrą apkalba? Į šiuos klausimus gali atsakyti tik moters buvęs sutuoktinis“, – įsitikinusi Rūta Filejeva. TV3 laidos „TV pagalba“ filmavimo grupei nuvykus pas buvusį Violetos vyrą į namus, Vaidas pažėrė kaltinimų buvusiai sutuoktinei. „Ji man buvo neištikima. Kai atsiguliau į ligoninę, ji pradėjo „duotis“ su kaimynu“, – niršta Vaidas. Kieno tiesa? Ar įmanoma šiame suaugusiųjų konflikte apginti bent jau vaikus? Sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.