Jau šį vakarą prie ekranų kvies aktualijų serialas „Apie mus ir Kazlauskus“. Populiariausias serialas Lietuvoje kiekvieną pirmadienį 20.00 val. pateikia vis naujų pokštų, nepamirštant aptarti svarbiausių savaitės naujienų. Šio vakaro kviestinė žvaigždė – aktorė, parodijų šou „Pakartok!“ dalyvė Vaida Lisikaitė. Merginai teko užduotis įkūnyti tobulą moterį – tokią, apie kokią neva svajoja kiekvienas vyras.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Vaida_Lisikaite (Custom)

 

„Mano įkūnyta veikėja skaniai gamina valgyti, turi puikų humoro jausmą, yra graži, moka gundyti savo vyrą, puikiai sutaria su jo draugais. Didžiausias malonumas jai – tvarkytis namuose ir laukti iš darbo grįžtančio vyro, kuriam galės patiekti garuojančią vakarienę“, – pasakoja Vaida ir priduria, kad gyvenime tokių moterų nepasitaiko, mat kiekvienam žmogui tobulumo kriterijai atrodo skirtingi. Pasak aktorės, jei moteris itin stengiasi atitikti visuomenės sukurtus kriterijus, taip ji gali pabosti ne tik antrajai pusei, bet ir sau.

 

Vaida su įkūnyta heroje turi šį tą bendro – jos abi labai mėgsta tvarkytis. Aktorei ne problema namuose net ir pačiai pasidaryti remontą ar… pasigaminti baldus. O suvaidinti scenarijuje aprašytą tobuląją moterį aktorei pavyko iš pirmo karto.

 

„Serialo kompanija labai smagi, puikūs kolegos. Režisierius – tikras profesionalumas. Scenose vaidinau su aktoriumi Martynu Vaidotu. Kadangi esame bičiuliai, viskas pavyko it sviestu patepta“, – šypsojosi V. Lisikaitė, kurios vaidmenį žiūrovai išvys jau šį vakarą 20.00 val.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Vaida_Lisikaite_2 (Custom)

 

Šįvakar aktualijų seriale „Apie mus ir Kazlauskus“ Feliksas (akt. Aistis Mickevičius) išsakys savo nuomonę apie šiandieninę krepšinio situaciją Lietuvoje, aptars protestą prieš kanapes bei verslininko Žilvino Grigaičio sulaikymą oro uoste.

 

Vaidmenis „Apie mus ir Kazlauskus“ kuria garsiausi šalies kino, televizijos ir teatro aktoriai. Kiekvieną pirmadienį 20.00 val. savo pasirodymu per TV3 džiugina Larisa Kalpokaitė, Aušra Štukytė, Julius Žalakevičiaus. Serialo prodiuseris – Saulius Urbonavičius-Samas, o režisieriaus vairas patikėtas reiklumu ir profesionalumu garsėjančiam Sigitui Račkiui.

 

Serialas „Apie mus ir Kazlauskus“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3!