Ne paslaptis, kad Lietuvos keliuose siaučia agresyvūs jaunuoliai, bet, ar kada nors girdėjote apie chuliganiškai vairuojančius senjorus? 69-erių marijampolietė Silva Mazurkevičienė LNK laidoje „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” įrodys, kad senjorai ne ką mažiau pavojingi nei ką tik teises išsilaikę kelių ereliai.

 

BLV

 

Televizijos žiūrovai to dar nebus matę – į pagal tarptautinį formą rengiamą laidą “Blogiausias Lietuvos vairuotojas” kreipėsi garbaus amžiaus itin jaunatviškai nusiteikusi suvalkietė Silva. Anot moters, ji jau pavargusi kęsti artimųjų pastabas dėl netinkamo vairavimo.

 

„Jau 30 metų turiu vairuotojo pažymėjimą. Mano dukra nuolat nepatenkinta mano važiavimu, nors pati išmokiau ją vairavmo. Kaip sakoma, mokiniai pralenkia mokytojus, tai, kai ji visko išmoko, tikriausiai įsivaizduoja, kad dabar viskas, ką aš darau yra blogai”, – laidoje sakė vairuotoja.

 

BLV

 

Projekte Silva pasiryžusi dukrai Gintarei įrodyti savo vairavimo sugebėjimus bei įtikinti, kad ji tikrai nėra chuliganiška vairuotoja. „Dukrai kliūna mano savotiškas vairavimo stilius. Sakykim, jeigu važiuoju ir gerai nežinau, kur man reikės sukti, pamačiusi posūkį mėgstu staigiai sustabdyti ir labai greit pasukti. Bet čia toks mano stilius”, – pasakojo 69-erių marijampolietė.

 

Į laidą mamos pageidavimu senjorę užregistravusi Gintarė įsitikinusi, kad tai bus itin gera pamoka joms abiem. „Kol pati nebuvau išsilaikiusi teisių, galvojau, kad mama vairuoja labai gerai, bet dabar tiesiog negaliu važiuoti viename automobilyje su ja”, – atviravo projekte Silvos pagalbininke keleive tapusi jos dukra.

 

„Tai ji šalikelę gaudo, tai staigiai stabdo, tai nesiorientuoja kuria juosta reikia važiuoti. Ką jau kalbėti apie išvažiavimą atbulomis iš aikštelės…”, – mamos vairavimo trūkumus vardijo Gintarė, kuri prieš kiekvieną kartą lipdama į mamos vairuojamą automobilį persižegnoja.

 

Kaip agresyviai vairuoti mėgstančiai Silvai seksis naujoje laidoje, pamatysite jau penktadienį  21.00 val. per LNK.