Vasarą TV3 žiūrovus prie ekranų pritraukusio realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ metu užgimusi dalyvių Viktorijos ir Juliaus meilė liepsnoja ir pasibaigus projektui. Skeptikams, kurie netikėjo poros jausmais, įsimylėjėliai šeštadienio rytą 9.00 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ atvirai papasakos apie savo jausmus.

 

TV3_Virtuvės istorijos_Joringis_Reinaldas

 

Realybės šou išgarsėjusiai Viktorijai Šaulytei televizijos kameros ir dėmesys – ne naujiena. Mergina filmavosi keliuose lietuviškuose serialuose, anksčiau intensyviai šoko pramoginius šokius ir kartu su stilistu Joringiu Šatu yra sukūrusi drabužių prekės ženklą.

 

Laidoje „Virtuvės istorijos“ paaiškės įdomūs faktai apie saldžiąją realybės šou porą. „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ nugalėtoju tapęs pasaulio mišrių kovų KOK čempionas Julius Mocka pasakos, kad dabar jo ir Viktorijos santykiai – ypač šilti ir gražūs.

 

TV3_Virtuves istorijos_Viktorija_Julius

 

„Džiaugiuosi, kad likimas  mus suvedė. Viskas dabar gražu, gal net gražiau. Dabar turime laisvę, turime sąlygas daryti, kas mums patinka. Dabar tas laikas pats gražiausias, pradžia tokia“, – šypsodamasis laidoje pasakos vaikinas.

 

Tuo tarpu Viktorijos lauks staigmena – profesionalus šefas ir maisto stilistas Reinaldas Janonis, merginos mama, sesė ir geriausias draugas Joringis slapta jai paruoš aštrų rytietišką patiekalą.

 

TV3_Virtuves istorijos_Viktorija_Julius_2

 

Šį kartą maisto gamyba visi susirinkusieji užsiims kiek neįprastoje vietoje – SPA centre, pirčių, baseinų ir sūkurinių vonių apsuptyje. Tokia vieta pasirinkta visai neatsitiktinai – žavoji porelė galės mėgautis ne tik vienas kito dėmesiu, bet ir vandens pramogomis.

 

Rubrikoje „Patiekalai už 10 eurų“ laidos vedėja Sandra Daukšaitė-Petrulėnė šį kartą džiugins dar viena nauja idėja – vengrišku guliašu. Norintiems sutaupyti ši rubrika – tikras atradimas, mat kaskart gaminamas patiekalas, kurio turi pakakti keturių asmenų šeimai.

 

Meilės ir šilumos kupiną Juliaus ir Viktorijos interviu bei daugybę maisto gaminimo patarimų TV3 žiūrovai išvys jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!