Jau daugiau nei 19 metų lietuviams gerą nuotaiką namuose ir TV studijoje skleidžiantis lietuviškas žaidimas „Teleloto“ šiuo metu intensyviai ruošiasi dideliems pokyčiams. Mažiau nei po dviejų savaičių, lapkričio 15 d., visi kviečiami įsijungti LNK ir susipažinti su naujuoju „Teleloto“.

 

1. Stilistė Miglė atnaujina Teleloto vedėjų stilių 2. Pasiruošimas Teleloto vedėjų fotosesijai 3. Stilistė Miglė ir Vytenis ruošiasi fotosesijai

 

Dar daugiau pramogos, žaidimų, geros nuotaikos – toks bus atsinaujinęs, dar dosnesnis „Teleloto“. Lapkričio 15 d. prasidėsiantis ilgametę patirtį ir tradicijas turintis „Teleloto“ stebins ne tik naujais intriguojančiais žaidimais, atraktyvumu, energija, bet ir dar vertingesniais prizais.

 

4. Teleloto vedėjų fotosesijos užkulisiai

 

Jau kelis mėnesius vyksta intensyvūs pasirengimo darbai, sutelktos programuotojų, animatorių, scenografų, operatorių, scenaristų, fotografų, reklamos kūrėjų, stilistų ir kitų sričių profesionalų pajėgos. Visa komanda orientuota į bendrą tikslą ir pasiryžusi žengti į priekį tam, kad lietuvių mylimas žaidimas būtų dar linksmesnis, žaismingesnis ir azartiškesnis.

 

7. Anaujinama Teleloto studija 8. Teleloto studijos atnaujinimo darbai

 

Likus mažiau nei dviem savaitėms iki premjeros, kviečiame pasižvalgyti po atsinaujinančio „Teleloto“ darbų užkulisius. Dar daugiau naujienų – jau netrukus!

 

9. Naujos Teleloto reklamos filmavimo procese 11. Naujos Teleloto reklamos filmavimo procese