Jau sekmadienį 19.30 val. TV3 žiūrovus prie televizorių ekranų pakvies žiūrimiausias televizijos projektas Lietuvoje „X Faktorius“, nepaliksiantis abejingų. Scenoje pasirodys savo charizma, įspūdingais balsais stebinantys projekto dalyviai.

 

TV3_X_Faktorius_Thomas_Tumosa_FOTO_PRO

Thomas Tumosa iš kitų „X Faktoriaus“ dalyvių išsiskirs artistiškumu. Aštuoniolikmetis gimė Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Dėl šios priežasties vaikino vardas užrašytas nelietuviškai.

 

Kartą Thomas jau bandė laimę lietuviškame talentų šou. Aštuoniolikmetis kartu su grupe „Penktadienis“ dalyvavo TV3 projekte „Lietuvos talentai“. Tiesa, grupės pasirodymas nesulaukė didelės sėkmės, tad Thomas šį kartą į sceną lips vienas.

 

„Vienas esu stipresnis nei trise. Ir geriau dainuoju“, – žadės „X Faktoriaus“ dalyvis.

 

Tai, kad išsiskiria aktoriniais sugebėjimais, Thomas pasakos stovėdamas ant scenos. „Tu ką, dainuojantis aktorius?“ – teirausis teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas. „Taip“, – atsakys T. Tumosa. „Tie būna blogiausi…“ – palinguos galva „X Faktoriaus“ teisėjas.  „Pažiūrėsime“, – užtikrintai kalbės dalyvis.

 

Scenoje Thomas atliks legendinio Franko Sinatros dainą „That‘s Life“. Teatrališkas vaikino pasirodymas nepaliks abejingų. Rankų gestai, ypatingas įsijautimas į atliekamą kūrinį ir puikus balsas sujaudins ir teisėjus, ir publiką, kuri negailės plojimų.

 

„Aš ką tik mėgavausi gyvenimu, kas labai retai būna“, – dalyvio pasirodymą komentuos Justė Arlauskaitė-Jazzu.

 

„Tiesiog prikaustei visų dėmesį. Tas ir turi vykti „X Faktoriaus“ scenoje“, – antrins Samas.

 

Thomo pasirodymo „X Faktoriuje“ ištrauka: 

 

 

Visas vaikino pasirodymas – jau sekmadienį, 19.30 val. per TV3

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!