Jau šį ketvirtadienį 21:30 „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai turės galimybę stebėti mistinės realybės dokumentiką „Vaivos pranašystės“. Laidoje tarologas Leopoldas Malinauskas pateikė netikėtą akibrokštą dėl spalio 10-ąją pro penktojo aukšto langą iškritusio Rolando Boravskio. Visiems puikiai pažįstamas televizijos bei teatro aktorius po spektaklio premjeros buvo rastas sargo, kuriam įtarimą sukėlė anksti ryte pastate tebedeganti šviesa.

 

LR_TV_VP_Boravskis

 

Sunkiai sužeistas aktorius buvo rastas gulintis be sąmonės ant Kamerinio teatro antrojo aukšto stogelio.  Išvakarėse šiame pastate vyko spektaklio premjera, Rolandas buvo atvykęs pažiūrėti pasirodymo. Tačiau jo iškritimą gaubia mįslingos aplinkybės, esą aktorius pats iškristi negalėjo. Ar tai galėjo būti tyčinis nusikaltimas? Savo ekstrasensorinėmis galiomis ištirti įvykio vietos buvo pakviesti Leopoldas Malinauskas ir Andžej Kučynski.

 

LR_TV_VP_Boravskis2

 

Apžiūrėjęs įvykio vietą ir ten išmetęs savo kortas tarologas L. Malinauskas pateikė savo įvykių versiją. „Na ką, iškrito karalius. Pirma informacija yra tokia, kad jis turėtų išgyventi, aš nežinau, ką jaučia mano kolega, bet aš manau, kad tą žmogų medikai turėtų ištraukti. Kortos rodo jį patį. Dar rodo, kad yra vyras, turintis daugiau nei 42 metus, tamsus, kažkiek žinomas, ir jis padėjo aktoriui per tą langą išskristi. “ – savo nuomonę dėstė Leopoldas Malinauskas.

 

LR_TV_VP_L. Malinauskas meta kortas del Boravskio

 

Neseniai kalėjime susituokė Marina Bui ir ten kalintis nusikalstamo pasaulio atstovas, jos mylimasis Saulius Velečka. Ką Vaivos kortos žada buvusiai Olialia pupytei ir jos vyrui, agurkinių gaujos lyderiui? Vaiva pataria Marinai atidžiau rinktis vyrus, Saulius Velečka  nėra geriausias variantas laimingam gyvenimui. „Šiaip Marina gali turėti net keturis vyrus savo gyvenime, na ir laimingai kiekvieną kartą tekėti. Manau, kad yra labai didelė galimybė, kad su šitu ponu jie susilauks vaiko ir kurį laiką jie tikrai bus pakankamai laimingi, tiek, kiek įmanoma būti laimingiems tokioje situacijoje. Ji teisingai galvoja, kad kartu žmonės turi būti ir varge ir džiaugsme. Įdomiausia tai, kad Marina Bui turi labai stiprią ir įdomią energiją. Ir jeigu ji nukreiptų ją materializuotis, pradėtų svajoti į kitą pusę, aš nekalbu apie prabangų automobilį ar apie rūbus, bet, pavyzdžiui, apie kokį princą Čarlzą, kol jis dar nebuvo vedęs Kamilos, tai ji gautų ir jį. Ji ne taip svajoja. Jos psichinė energija pakreipta šiek tiek ne taip. Marina sulauks savo vyro iš kalėjimo. Aš nemanau, kad jis ten labai ilgai bus šį kartą.“ – žiūrėdama į iškritusias kortas dėstė garsioji būrėja Vaiva.

 

Kita Olialia mergina Skaistė Steikūnaitė taip pat turėjo romaną su tos pačios gaujos atstovu Aurelijumi Perminu. Ar Skaistė taip pat gali susieti savo gyvenimą su nusikaltėliu? Kaip sekasi Irmai Jurgelevičiūtei? Ar žinoma moteris atsities po vagystės skandalo? Ar jos muzika dar džiugins lietuvaičių ausis?

 

Taip pat Vaivos pranašystės žaviajam Mantui Wizard, kokia karjera jo laukia? Ar gali būti, kad Mantas paliks Lietuvą? Ar iliuzionistas pripažins jam peršamą romaną? O gal jis jau turi slaptą išrinktąją? Visi atsakymai į šiuos klausimus per „Lietuvos ryto“ televiziją laidoje „Vaivos pranašystės“.

 

Mistinės realybės dokumentika ,,Vaivos pranašystės“ – ketvirtadieniais 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ televiziją.