„Sužinojęs apie ligą, kurį laiką Elle nesakiau, nes prieš trejus metus man buvo pasakyta, kad jeigu man kas nors gyvenime atsitiks, tarkim, susirgsiu, tapsiu luošas, kas žino, kas mane prižiūrės. Ji dešimt metų prižiūrėjo savo pirmąjį vyrą, kuris mirė nuo vėžio, todėl buvo man pasakiusi, kad daugiau gyvenime to nedarys, nesiaukos. Ji kaltino save, kad taip iššvaistė metus, ir daugiau tokių sprendimų nepriims“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos su onkologine liga kovojantis verslininkas Žilvinas Grigaitis.

 

grigaitis

Todėl, pasak Žilvino, išgirdęs diagnozę, jis nusprendė su žmona naujienomis nesidalinti, o susitvarkyti su viskuo pats. Juolab, kaip tik tuo metu spaudoje mirgėjo pranešimai apie byrančią jo ir australės Elle santuoką.

 

Apie tokį žmonos požiūrį Žilvinas sako išgirdęs jau santuokoje, tačiau tuo metu nesusimąstęs, kad pasakyti žodžiai – rimti, o ne veikiami moteriškos emocijos. Paklaustas, ar būtų vedęs Elle, jei būtų žinojęs tokį jos požiūrį, Žilvinas atsakė: „Būčiau stipriai pagalvojęs…“

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20.00 val. per LNK.