Vienas garsiausių Lietuvos stilistų Kęstas Rimdžius vis rečiau pasirodo iškilminguose renginiuose, jo veido nepamatysi ir trankių vakarėlių nuotraukose. 38-erių vyras sako, kad tai lėmė jau kurį laiką pasikeitęs jo gyvenimo būdas ir prioritetai. 
 
LR_TV_Gyvenimas_K. Rimdzius

„Pastaruosius keletą metų atsigręžiau į save ir ėmiau draugauti su savo vidumi. Man patinka ramybė, kurią gaunu iš mane supančios aplinkos, iš paties savęs. Vakarėlių etapas man jau tikrai pasibaigęs. Dabar labai koncentruojuosi į darbus. Be kasdienių darbų turime daug įdomių projektų, todėl noriu turėti švarią galvą ir žinoti, kad viską padariau maksimaliai gerai“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Gyvenimas“ sakė K. Rimdžius

 

Prieš dešimt metų nuo šimtatūkstantinių skolų ekonominės krizės krečiamoje Lietuvoje verslą pradėjęs stilistas pasakojo patyręs ne vieną skaudų išbandymą. Sostinėje sklido kalbos apie jo bankrotą. Kęstas neslepia, kad tuomet, trečiaisiais jo grožio imperijos gyvavimo metais išties buvę labai sunku – pečius slėgė neišmokėtos paskolos, reikėjo mokėti darbuotojams algas, išlaikyti patalpas. O pinigų nebuvo. Tačiau lengvai pasiduoti stilistas neketino.

 

„Buvau atsakingas ne tik už save, bet ir už tuos 8 darbuotojus, kurie būtų netekę darbo. Susiveržiau diržus kiek tik buvo įmanoma ir išsikapsčiau iš tos duobės“, – prisiminė K. Rimdžius.

 

Dabar visa tai jau istorija – skolos išmokėtos, įvaizdžio kūrimo namai klesti. Juose dirba 25-ių kirpėjų, stilistų ir siuvėjų komanda. Tiesa, ramaus gyvenimo Kęstas Rimdžius vis tiek nesirenka. Prieš metus išleidęs žurnalą dabar stilistas kuria nuosavą kosmetikos liniją, kokios Lietuvoje neturi joks kitas žymus žmogus.

 

„Dirbame su vienu didžiausių Europos kosmetikos gamintoju – italų fabriku, kuris taip pat gamina pasaulinio garso kosmetikos produktus. Juos sudomino mūsų idėja ne pirkti jau egzistuojančias produktų formules, o kurti savas. Po pusantrų metų intensyvaus darbo dabar jau prasideda testavimas dėl alerginių reakcijų. Taigi, procesas juda į pabaigą ir netrukus nauja profesionalios, tačiau už prieinamą kainą įperkamos kosmetikos linija pasieks Lietuvą“, – džiaugėsi K. Rimdžius.

 

Jau šį vakarą intriguojantis iš viešumos pasitraukusio Kęsto Rimdžiaus pasakojimas apie pašėlusius jaunystės vakarėlius, pasikeitusį gyvenimo būdą, vardinę kosmetikos liniją bei tai, ką būtina žinoti, norint atrodyti stilingai kasdien ir ant raudonojo kilimo laidoje „Gyvenimas“ – 21:30 per „Lietuvos ryto” televiziją.
 

„Gyvenimas“ – trečiadieniais 21.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.
 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.