Mėgstantys gaminti namie nuo šiol galės tobulinti savo kulinarinius įgūdžius ir naršydami po lietuviškus videoreceptus. Kulinarė, knygų autorė, laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson kartu su TV3 televizija pristato pirmąją Lietuvoje videoreceptų svetainę. Joje surinkta daugiau nei 200 pačios Beatos paruoštų videoreceptų. Svetainės pristatymo anonsą galima žiūrėti internete: http://goo.gl/3KrarQ.

 

TV3_Beatos_virtuve_Video_receptu_svetaine_3

„Žinoma, yra žmonių, kurie mėgsta skaityti kulinarines knygas, bet smarkiai auga skaičius ir tokių, kuriems priimtinesnė vaizdo kalba. Kaip tik pastariesiems ir sukurta ši svetainė, mat per keturis TV3 laidos „Beatos virtuvė“ sezonus prisikaupė (ir toliau kaupiasi) tiek gerų ir žiūrovų pamėgtų receptų, kad būtų gaila juos pamesti interneto platybėse“, – apie idėjos atsiradimą pasakoja B. Nicholson.

 

„Vasarą kaupėme ir karpėme mūsų laidas į atskirus receptus, juos surūšiavome, sukėlėme į vieną patogią naudoti svetainę ir įkurdinome ją mano asmeniniame tinklaraštyje www.beatosvirtuve.lt. Čia galėsit lengvai susirasti jums aktualų receptą, o mes nuolat iš savo saugyklos trauksime populiariausius ar konkrečiam sezonui labiausiai tinkančius receptus. Adresu www.beatosvirtuve.lt/videospecialią rubriką ras ir mažieji virtuvės šefai – ten bus videoreceptai, kuriuose aš gaminu kartu su vaikais“, – pasakoja Beata.

 

Kol vyksta „Beatos virtuvės“ naujausio, ketvirtojo, sezono laidos transliacijos per TV3, naujais receptais svetainė bus papildyta kiekvieną šeštadienį po laidos. Po Naujųjų metų svetainės turinys bus šviežinamas naujais sezoniniais receptais ir naujais projektais, kurie bus kuriami specialiai šiai videoreceptų svetainei.

 

Įdomus faktas – laida „Beatos virtuvė“ yra ilgiausiai šalies kanalų eteryje gyvuojanti lietuviška kulinarinė laida.Be to, žiūrovai savo ypatingą palankumą laidai išreiškė net du kartus – „Beatos virtuvę“ išrinko „mylimiausia“ specializuota TV3 laida.

 

Naująją videoreceptų svetainę galima rasti adresu www.beatosvirtuve.lt/video. O laidą „Beatos virtuvė“ galima žiūrėti kiekvieną šeštadienį 10.30 val. per TV3.

 

 „Beatos virtuvė“ – šeštadieniais 10.30 val. per TV3!