Skvošas, treniruoklių salė ir subalansuota mityba – tai trys metodai, padedantys Audriui Bružui mėgautis gera fizine forma. Tačiau aktoriui to negana. Neseniai jis atrado naują pomėgį – riedučius.

 

TV3 laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ šmaikštusis teatro, kino ir televizijos veidas pasidalino mintimis ir asmenine patirtimi apie sveiką gyvenseną, o po sočių pietų ryžosi avantiūrai – sudeginti 600 kilokalorijų važinėjant riedučiais. Anksčiau aktoriui yra tekę stovėti ant pačiūžų, tad riedėti Vingio parko takais, padedant profesionaliam instruktoriui, pavyko iš karto.TV3 A.Bruzas rieduciai

 

Prieš kelerius metus su asmeniniu treneriu sportavęs aktorius išgarsėjo savo greitais pasiekimais tobulinant kūno linijas. Vis dėlto jis pastebi, kad žiūrovai ekrane ar scenoje jį mato gerokai papilnėjusį.

 

„Aktoriaus fizinė forma gali nulemti tam tikrus vaidmenis, bet tai galbūt aktualiau kine. Kartais aktoriai netgi specialiai ruošiasi pagal jiems skirtą rolę. Man su tuo susidurti neteko. Filme „Nepatyręs“ mano įkūnytas personažas tikrai nebuvo sportiškas, bet ir nesistengiau labai to pilvo išpūsti, – šypsosi A. Bružas. – Kaip bebūtų keista, nors aš gan aktyviai sportuoju, teatre mano didžioji dalis rolių yra su pilvais. Dėl to tenka užsidėti papildomus stormenis.“

 

Vis tik aktorius pripažįsta, kad gera fizinė forma leidžia atitinkamai jaustis ne tik kūrybiniame darbe, bet ir kitoje kasdienėje veikloje. Kalbėdamas apie balansą tarp sporto ir mitybos, A. Bružas konstatavo, kad visa tai susiję su įpročiais, kuriuos sunku išugdyti, tačiau verta pasistengti.

 

Tačiau mitybos specialistas Artūras Sujeta įspėja neperlenkti lazdos. Lankydamasis A. Bružo namuose ir tikrindamas aktoriaus šaldytuvą, mitybos specialistas pasidalino naujausiais tyrimų duomenimis, teigiančiais, kad net profesionalūs sportininkai, laikydamiesi griežtų mitybos apribojimų, netveria daugiau kaip 12 savaičių. Anot laidos konsultanto, profesionaliai nesportuojantiems žmonėms kur kas palankiau derinti sveiką mitybą su vis aktyvesne fizine veikla.

 

Sveikos gyvensenos laidoje kulinaras Alfas Ivanauskas pasistengs dar kartą žiūrovus nustebinti savo naujomis idėjomis. Šeštadienio rytą virtuvėje pakvips kiaušiniene, kurią mitų griovėjas siūlys patiekti neįprastai iškeptą mažuose stiklainiuose.

 

Viena geriausių Pilateso mankštos specialisčių Kristina Zaičenkovienė žiūrovus kvies šeštadienio rytą praleisti sportiškai. Trenerė šįkart pateiks pratimų virtinę, padėsiančią numalšinti nugaros skausmus ir džiaugtis geresne laikysena.