Šią savaitę LNK interneto televizijos aklųjų greitųjų pasimatymų šou „Pasakyk man – TAIP!“ – dar karščiau. Į Palangą aklajam pasimatymui atvyko Samanta, 26 metų gražuolė iš Ventos, Akmenės rajono, kuri ne tik daug sportuoja, bet ir dirba asmenine trenere, treniruoja merginas ir sudaro joms sporto bei mitybos planus.

 

pasakyk man TAIP 06 30 Nr5.mov_snapshot_18.00.251

Maža to, sportiška mergina šiuo metu ruošiasi rimtoms jėgos trikovės varžyboms, kuriose tikisi laimėti. Jėgos trikovė – tai jėgos sportas, susidedantis iš trijų rungčių: pritūpimų su svarmeniu, svarmens spaudimu ir svarmens trauka nuo grindų. Mergina rimtai atsidėjusi rimtam sportui: nevartoja alkoholio, nebent gurkšnį per Naujuosius metus ar gimtadienį, o naktinius klubus niekada nevaikšto – tik į sporto.

 

„Savo „Instagram“ paskyroje motyvuoju žmones sportuoti, populiarinu sveiką gyvenimo būdą“, – pasakojo Samanta, besuruošianti tapti visuomenės nuomonės formuotoja.

 

„Bet socialinių tinklų pažintys manęs nedomina, kas užkalbins gatvėje, tas ir turės mane“, – kvatojasi mergina.

 

Į pasimatymą su Samanta atvyko 31-erių Eimantas iš Kauno, jis dainuoja privačiose šventėse, taip pat yra visiškai atsisakęs alkoholio, ir mano, kad iki šiol draugystės iširdavo jo kaltės.

 

„Mano vyras turėtų būti sportuojantis ir aukštas. Kai pats gerai atrodai, nori ir kad žmogus šalia gerai atrodytų. Dar turėtų būti pagarbus, sąžiningas, atsakingas, šeimyniškas“, – vardijo Samanta.

 

Eimantas iš karto klausė, kokio ūgio, jos supratimu, turėtų būti aukštas vyras ir tikėjosi pataikyti į užbrėžtą ribą.

 

Tačiau tolimesnis Eimanto klausimas Samantą pribloškė. Vyras paklausė, ar ji yra tikinti.

 

„Nesitikėjau tokio klausimo pirmo pasimatymo metu“, – atvirai sutriko apie religiją klausimą gavusi  Samanta. Ir perėjo prie kitos temos – apie vaikus, domėdamasi, kokie Eimanto planai dėl šeimos ir ar jis myli vaikus. Vyrui teko paplušėti įrodinėjant, kad jis būtų geras tėvas, tik kažin, ar tuo jis įtikino Samantą?

 

Tai nebus vienintelis pasimatymas šios savaitės lnk.lt šou. Į Palangą atvyko 30-ies metų traukinių palydovė Ema iš Vilniaus, svajojanti tapti aktore ir 27-erių multimedijos specialistas Edgaras iš Kauno, kuris buvo itin linksmai nusiteikęs. „Jei man pasakytų ne, tai nebūtų pasaulio pabaiga, nes tai ne pirmas ir ne paskutinis kartas“, – juokėsi vaikinas.

 

Kaip seksis poroms užmegzti santykius Palangoje ir ar jos pasiryš antrajam pasimatymui? Visi atsakymai – jau dabar lnk.lt portale, šou „Pasakyk man – TAIP!“.