Jau šį penktadienio vakarą 21 val. LNK eteryje – nauja pagal tarptautinį formatą kuriama laida „Blogiausias Lietuvos vairuotojas”. Pirmojo epizodo filmavimas vos nesibaigė tragiškai – vykdant pirmąją užduotį specialiai paruoštoje trasoje vairuotoja vos neužmušė laidos operatoriaus.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Viena blogiausiai vairuojančių projekto dalyvių Dangira Linkevičienė iš Panevėžio yra pripratusi važiuoti tik naktį. Jau kurį laiką vairuotojo pažymėjimą turinti moteris važinėti miesto gatvėmis bijo, o tam prisiverčia tik norėdama iš vakarėlio parvežti įkaušusius artimuosius.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Dangira paniškai bijo automobilių ir tam turi savotišką apsaugos ženklą. „Ant šeimos automobilio jau penkis metus priklijuotas klevo lapas. Čia tam, kad man ir kitiems vairuotojams drąsiau būtų”, – įsitikinusi moteris.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Nenuostabu, kad pirmojoje užduotyje vairuotojų reabilitacijos centre Dangirai sekėsi tiesiog tragiškai. Greičio užduotyje, kurioje laidos dalyviams reikėjo važiuojant 50 km/val greičiu manevruoti tarp žmogeliukų dekoracijų, tačiau Dangira vos neįsirėžė į trasos šone stovėjusį laidos operatorių.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Moteris, po vos per plauką išvengtos tragedijos, patyrė tikrą isterijos priepuolį. Tiesa, priepuolis buvo juoko. Tokia vairuotojos reakcija tiesiog šokiravo laidos komisijos narį buvusį lenktynininką, trenerį, daugkartinį Lietuvos ir užsienio lenktynių čempioną, BMW saugaus vairavimo akademijos vadovą Darių Jonušį.

 

„Kas mane labiausiai šokiravo, tai kad visiškai praradusi automobilio kontrolę, jūs juokėtės patenkinta, vos nenumuš operatoriaus. Pati galėjot čia net nestovėti. Nežinau, ar tai buvo isterinis juokas, ar džiaugsmo, ar kas, bet tai tikrai labai šokiravo”, – vertindamas Dangirą jai sakė griežtasis komisijos narys.

 

Kaip sekėsi Dangirai atlikti kitas užduotis ir kaip pasirodė kiti šou dalyviai – žiūrėkite jau šį penktadienį laidoje „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” 21 val. per LNK.