„Nagli, aš darbais stengiuosi susirinkti sekėjus, o ne postais su keiksmažodžiais“, – didžiulę sekėjų armiją turinčiam Nagliui Bierancui šį sekmadienį „Šokių revoliucijoje“ įgels kitas meistras, „Auksinio teatro kryžiaus“ laureatas šokėjas Laurynas Žakevičius.

 

190710_JPG-1579

 

Vyrų apsižodžiavimą lems išsiskyrusios nuomonės dėl vieno iš projekto lyderių laikomo dueto –Vladislavo ir Modestos – pasirodymo. Jis buvo toks jausmingas, kad Naglis pravirko. O Laurynas, atvirkščiai, ėmė kvestionuoti Modestos ir Vladislavo dueto ateitį kituose etapuose. Naglis tokiu vertinimo būdu pasipiktins.

 

SR1

 

Tokį meistro pasipiktinimą „atidirbinėjimu sekėjams“ pavadinęs Laurynas Žakevičius emocijas pakels dar aukštesnį lygį. O Naglis netruks atsikirsti, kad pats mato, kaip sunkiai Laurynas tuos sekėjus socialiniuose tinkluose renka.

 

SR2

 

Vis tik atėjus apsisprendimo laikui, savo emocijas meistrams teks padėti į šalį. Tačiau ne ilgam. Scenoje pasirodžius baleto profesionalams Igoriui ir Urtei bei tarpukario šokius šokantiems Alytaus miestelėnams, smogs dar vienas emocinis smūgis. Jo šį kartą neatlaikys Laurynas.

 

SR3

 

„Aš čia sėdžiu tyliu, bet man visai nelengva čia sėdėt. Nes stebėdamas jus, aš pradėjau galvot, kad galbūt vieną savo gyvenimo etape padarytą žingsnį norėčiau pakeisti. Tačiau to padaryti nebegaliu…“ – pradės kalbėti Laurynas ir iškart pravirks.

 

SR4

 

Meistrai liks nesupratę tokios jo reakcijos ir prašys paaiškinti, kas jį taip sukrėtė. Pirmą kartą Laurynas išdrįs atverti širdį ir nuoširdžiai papasakos, kokios jaunystėje padarytos klaidos gailisi iki šiol.

 

SR5

 

Skaudi meistro istorija ir emocijų audrą sukėlusios geriausių Lietuvos šokėjų dvikovos – jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK „Šokių revoliucijoje”.